Chodíte ráda do restaurací a už vám pomalu dochází inspirace? Stalo se vám, že vás restaurace zklamala nebo naopak nadchla a chtěli byste se o své zážitky podělit? Pokud ano, určitě se vám bude líbit nový systém Restu.cz. Získáte s ním dokonalý přehled a co víc – za vaši aktivitu získáte vouchery na jídlo zdarma!

 

Restu.cz spojuje restaurace s hosty

Restu.cz je nový internetový portál, který přináší do světa restaurací dokonalý přehled. Jeho cílem je nabídnout uživatelům co nejobsáhlejší seznam restaurací a současně dát možnost se k jejich kvalitě vyjádřit. Restu.cz funguje i jako rychlý rezervační systém.

 

Vyhledávání je snadné!

Na portálu je možné restaurace vyhledávat podle místa, akcí, aktuálních jídelních lístů nebo názvu. Jsou přehledně seřazeny do kategorií podle měst. Pokud se nechcete zdržovat, stačí zadat například restaurace ostrava a ihned se vám zobrazí seznam. U každé restaurace najdete její popis a současně i hodnocení hostů, kteří ji již navštívili. Reference vám jistě usnadní rozhodnutí, zda se do vybrané restaurace vydat či nikoliv.

c40d430169a3ee5b9d4d0e0af050b879--c652xc367

Rezervujete s jistotou

Možná se vám někdy stalo, že jste v restauraci provedla rezervaci, ale po příchodu na vás nevěřícně koukali a místo pro vás neměli. Lidský faktor zkrátka zasáhl a vaše rezervace se ztratila. S Restu.cz to nehrozí. Po vyplnění rezervace (zadáváte datum návštěvy a počet míst) vám přijde na e-mail potvrzení. Bude platit na 100 %!

 

Sbíráte body a máte se lépe!

I pro vás bude výhodnější, když se na portálu Restu.cz zaregistrujete a zapojíte se do systému odměn. Za registraci, hodnocení míst i třeba za rezervaci brno restaurace získáte body: 1 bod = 1Kč. Body poté přeměníte na voucher a s ním lze ve více než 500 restauracích platit za jídlo. Na Restu.cz najdete také tipy na restaurace, které se účastnily pořadu Ano, šéfe!, tipy na místa, kde vaří nejlepší hamburgery a mnoho dalšího.

c1bef2775017de4e4ffbae58d793ce3c--c652xc367

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno