Děti mají mnohem citlivější pokožku než my dospělí. Je tedy třeba vybírat co nejšetrnější a nejvhodnější produkty k jejímu ošetřování. Dnes máme na výběr z mnoha možností, přesto je stále nejlepší vsadit na osvědčenou přírodní kosmetiku od zavedeného výrobce.

Poznejte skutečně kvalitní dětskou kosmetiku

Všechny výrobky v kategorii dětská kosmetika v e-shopu www.lilian.cz jsou založeny na kvalitních přírodních výtažcích a složkách, které dětskou kůži šetrně ošetřují a zároveň nedráždí. Žádná umělá aromata ani barviva tu nenajdete. Chybí i plnidla, která pouze uměle navyšují objem výrobku, a tím i jeho cenu. Tělový krém proti opruzeninám brání jejich vzniku díky unikátnímu spojení organického kakaového a bambuckého másla. Za studena lisované oleje z levandule a heřmánku pečují o dětskou pokožku tím nejvhodnějším způsobem a umí si poradit i s již vzniklými problémy.

Dětské mýdlo nebo šampon BAMBINO je vhodné pro péči o všechny typy pokožky i vlasů. Díky praktickému balení v tuhých kostkách lze jejich použité množství přesně dávkovat. Už žádné velké kaluže šampónu vyteklé z příliš velkého uzávěru. Šamponové a mýdlové kostky stačí lehce rozpěnit na mokré pokožce nebo vlasech a vzniklou šlehačkovou pěnu pak jednoduše opláchnout.

Zubní pasty pro nejmenší

Malé děti často polykají zubní pastu v množství větším než malém. Spolu s ní se do jejich těla dostávají syntetická barviva, pěnidla nebo plnidla, která organismus nenápadně zanášejí a mohou v pozdějším věku způsobit chronické zdravotní problémy. Ty správné prostředky ústní hygieny pro děti podobné látky neobsahují.

Zubní pasta s ženšenem je vhodná i pro ty nejmenší děti. Neobsahuje fluor ani menthol a používat ji může bez obav celá rodina. Děti se rády učí nápodobou, a proto vám tak určitě přijde vhod zubní pasta, kterou může používat celá rodina. Váš potomek se už nikdy nebude cítit vyčleněn z hromadné večerní hygieny jen kvůli odlišné zubní pastě. Snadněji mu tedy vysvětlíte, proč je každodenní čištění zubů tak důležité a jeho zubař se bude rozplývat radostí nad nádhernými zoubky, které rozsvítí jeho úsměv na každé rodinné fotografii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno