Moderní spodní prádlo se musí především dobře nosit, ale zároveň musí vypadat také přitažlivě a luxusně. Kalhotky s nohavičkou těmto kritériím přesně vyhovují. Už nikdy se nebudete muset stydět při převlékání v dámských šatnách nebo při silném větru, který vám nadzvedne sukni.

 

Ve znamení elegance a luxusu

 

Kalhotky s nohavičkou ocení všechny ženy, které nejsou úplně spokojeny se svojí postavou. Vysoký pas zakryje povislé spodní bříško a zároveň pomůže s optickým nadzvednutím zadečku. Běžné kalhotky s nohavičkou sice nemají vyloženě zeštíhlující efekt, ale dokáží tělesné linie nenápadně zpevnit a vyhladit. Rozlučte se s neestetickými faldíky nad příliš zařízlými okraji klahotek. U těch s nohavičkou se vám to při výběru správné velikosti nikdy nestane.

 

Promyšlený střih nohavičkových kalhotek navíc zvýrazní typicky ženské zakřivení boků a navíc odpoutá pozornost od silnějších stehen. Kalhotky s nohavičkou vaše tělo pouze těsně obepínají – nestahují ho. Můžete je tedy pohodlně a bez obav nosit po celý den.

da5f9c3828147bd3a24317294d2f404d

Krásná a štíhlá i v ložnici

 

Trendy zpracování a moderní střihy předurčily kalhotky s nohavičkou i k použití v těch nejvášnivějších chvílích. Pohled na rafinované dokonale přiléhající pruhy transparentní krajky spolu s opticky zpevněným bříškem a zadečkem zaujmou zcela jistě každého muže. Ženy se navíc v dokonale padnoucím a elegantním prádle cítí sebevědoměji, což se velmi pozitivně odrazí na jejich sexuální aktivitě. Zkuste se někdy jen tak projít před svým partnerem v nádherném krajkovém erotickém kompletu a pozorujte jeho reakci. Cítíte, jak jeho vzrušení stoupá? Využijte toho!

 

Erotický komplet si v e-shopu www.daniela-pradlo.cz pořídíte velmi snadno. Stačí si vybrat některý kousek z široké nabídky kalhotek s nohavičkou a pak k němu ve zvolené kategorii přikoupit podprsenku ve stejném stylu. Nebo vyzkoušejte novinku v podobě vzrušujících lepítek na bradavky rozmanitých tvarů, které jsou šetrné k pokožce a navíc se dají použít několikrát. Neváhejte a kupte si skvěle padnoucí erotické prádlo ze velmi příjemné ceny. Vždyť nápadů na romantický večer není nikdy dost!

dfad206c2e5ad3e86439cbbca1fa4f1e

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno