Jaké podprsenky jsou nejvíce žádané a co od nich ženy vůbec očekávají? Při výběru je vzhled a barva důležitým faktorem při nákupu jakéhokoliv oblečení z libovolné sekce. Spodní prádlo musí umět ještě kouzlit a napravit všechny nedostatky a nespokojenost s tvarem intimních partií. Jakmile se prsa nedostanou do požadované výšky, nezmůže s tím barva nebo sebelepší cena vůbec nic. Vykouzlit sexy dekolt nebo probudit v opačném pohlaví neodolatelnou chuť se podívat není zadarmo, je třeba správně vybírat.

V tomto článku vám poskytneme několik užitečných rad, které vám s výběrem správné podprsenky pomohou při vašem dalším nákupu.

 

Co musí podprsenka umět

Dobře zvolená podprsenka dokáže vše, co od ní ženy očekávají – bohužel více jak polovina z nich nakonec svůj boj vzdá a zvolí kompromis, kterému k dokonalosti vždy něco chybí. Správná podprsenka bez obtíží zahladí stopy po nedokonavém tvaru a zároveň dopomůže k lepší výchozí pozici. Přesně takové dámské spodní prádlo vybírejte.

Při nákupu se nenechte k ničemu nutit a vymezte si na tuto činnost přesně stanovenou dobu. Stačí najít správnou velikost a střih k vaší postavě. Při nákupu na internetu si k vybrané podprsence vložte i o číslo větší a zároveň menší model. Doma si vše vyzkoušejte a zbylé dvě jednoduše vraťte.

 

Nejdůležitější místo podprsenky

Špatná podprsenka na sebe upozorní hned v samotném úvodu zkoušení. Zapněte si jí na první vnější háček a věnujte pozornost pevnosti obvodu. Obvod podprsenky je nejdůležitějším místem celého střihu, jelikož zastává funkci opory a nese celou tíhu prsou.

Špatný výběr v tomto ohledu se pak podepisuje na pozici ňader a současně i na vaší spokojenosti s modelem. Pevnost obvodu zkontrolujte vsunutím dvou prstů, přičemž se nesmí objevit žádné výraznější omezení v pohybu nebo problémy s dýcháním.

Usnadněte si svou cestu a vydejte se za nejlepšími podprsenkami od oblíbených návrhářů, které naleznete v internetovém obchodě Móda prádlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno