O vyvýšených nebo vysokých záhonech už byla napsána řada článků a knih. Bohužel nejde vždy o tak univerzální řešení, jak se nám jejich autoři snaží tvrdit. Zvláště estetika a vzdušnost zahrady často dostává nepříjemně na frak. Bylinková zahrádka se stolkem se hodí všude tam, kde ne není na klasický záhon ani pomyšlení.

 

Bylinkový stolek do každé zahrady

Může klidně stát částečně na chodníku nebo přinášet radost těsně u plotu, kde si váš soused zřízení jakýchkoli záhonků nepřeje. A v případě potřeby ji můžete vždy přesunout na jiné místo. Aby se bylinkám (ale i okrasným květinám nebo třeba drobnému ovoci) dařilo co nejlépe, jsou rozměry dřevěné vaničky opravdu velkorysé – 18×90 cm a navíc rozdělené do čtyř samostatných čtvercových sekcí, aby nedocházelo ke vzájemnému prorůstání bylinek.

Celá bylinková zahrádka stojí na dřevěných sloupcích o výšce 80 cm, takže se při každodenní cestě pro bylinky nebo nutné péči a okopávání nemusíte ohýbat ani klekat na kolena. To ocení zejména starší kuchaři a kuchařky, kteří tak šetří svoje záda i klouby. Neustálý přísun čerstvých bylinek s sebou navíc přináší voňavou a chutnou inspiraci pro každý den strávený v kuchyni.

Celá konstrukce je vytvořena z odolného impregnovaného dřeva. Je velmi stabilní mimo jiné i díky široké odkládací podložce spojující všechny sloupky a zajišťující dostatek místa pro uložení všech nezbytných pomůcek a doplňků.

Díky bylinkové zahrádce se stolkem se sousloví praktická a krásná zahrada stane plnohodnotnou součástí vašeho každodenního života. Můžete si tu radost nechat pro sebe nebo ji dopřát i někomu dalšímu. Praktické vychytávky do zahrady se totiž zaručeně vždycky hodí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno