Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení – to je motto, kterým se dnes řídí stále více rodičů, kteří si uvědomují, jak důležitý je pro dítě každodenní pohyb na čerstvém vzduchu. Podle doporučení odborníků by si mělo dítě každý den hrát pod širým nebem alespoň čtyři hodiny a na na nás je se tomuto doporučení co nejvíce přiblížit. Co si však počít se vzpouzejícím se potomkem, kterého okoukané dětské hřiště za domem jednoduše nebaví?

 

Největší databáze dětských hřišť nyní i ve vašem mobilu

Rodiče, kteří se svými dětmi rádi podnikají zábavné výlety po okolí, na web Ven Každý Den už určitě narazili. Naplánovat si trasu v pohodlí domova je sice skvělé, ale co když potřebujete rychle změnit plány nebo jste svůj itinerář ve spěchu zapomněli na stole? Pomůže vám přehledná mobilní aplikace s databází dětských hřišť, dostupná pro všechny platformy.

Naše maminky-redaktorky jsou z ní doslova nadšené. Jednoduché ovládání vám pomůže najít to správné hřiště nebo dětskou hernu rychle – třeba při jízdě v autobuse. Vyhledávat lze podle lokality nebo dostupných herních prvků (také vaše dítě odmítá vstoupit na hřiště bez houpaček?). Okamžitě se dozvíte, jak daleko nejbližší hřiště jsou, co od nich očekávat (sleduje se např. oplocení, četnost a rozmanitost herních prvků, velikost, přítomnost WC nebo vody apod.), průměrné hodnocení a mnoho dalších užitečných informací.

Stejně jednoduše lze vyhledávat i kavárny a dětské koutky. Na aplikaci se podílejí i samotní uživatelé, přidávající tipy ze svého okolí. Již tak velká databáze se díky tomu neustále rozšiřuje.

Stáhněte si i vy do svého mobilu appku Ven Každý Den a dejte svým výletům i každodenním procházkám zcela nový rozměr. Ověřili jsme si, že i za známým rohem se může v zapomenutém parkovém zákoutí skrývat poklad – místo, na které se budete vy i vaše děti rádi vracet. Máte takové i ve vašem okolí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno