Chystáte nějakou rodinnou oslavu, či firemní akci, nebo jinou událost, zahrnující zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé? Kontaktujte agenturu ,,Happytimes“, zajišťující pronájem nafukovacích atrakcí, jako je pronájem skákacího hradu pro děti, pomáhá při organizaci různých akcí, zajišťuje třeba klaunská vystoupení, stánky s občerstvením a spoustu dalšího. Neváhejte a využijte služeb agentury a uvidíte, že si nejen vaše děti, ale i vy užijete spoustu legrace, a to například u zorbing fotbalu, což je fotbal v nafukovacích koulích, skvělá zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Naše služby jsou za výhodné ceny, a to hlavně díky různým balíčkům, které jsou cenově zvýhodněné.

 

Spokojenost klientů především

Snažíme se co nejvíce vycházet vstříc všem svým klientům a pomáháme, jak jen se dá nejen s organizací, ale i s celou oslavou tak, aby byla spokojenost na všech stranách. Mezi nejoblíbenější atrakce z naší produkce patří skákací hrad Praha, ale i jiné skákací hrady pro děti a nafukovací atrakce, jako třeba skákací frad ,,Hája“, skákací hrad ,,Krokodýl“, nebo například nafukovací atrakce ,,Fun“. Jestliže máte v plánu firemní akci a chystáte se ji uskutečnit s naší pomocí, neváhejte vyzkoušet body zorbing, což je fotbal v koulích, jakési nafukovací bublině, při které se stoprocentně vyblbnete vy i vaši kolegové. Rádi vám zapůjčíme i hrací plochu v podobě hřiště, či tělocvičny.

 

Rádi vám děláme radost

Naše společnost funguje již řadu let a to především díky tomu, že se snažíme plnit sny a přání všech, bez rozdílu věku.Veškeré námi zapůjčené nafukovací atrakce jsou za velice výhodné ceny. Věříme, že nenajdete jinou společnost, zabývající se zábavním průmyslem, s takovými cenovými výhodami. Přesvědčte se o našich kvalitách a využijte pronájmu skákacích atrakcí agentury ,,Happytimes a zabavte se společně s vašimi ratolestmi. Při firemních oslavách je velice oblíbený zorbing fotbal, fotbal v nafukovacích koulích, při kterém se vydovádíte se svými kolegy a budete mít vzpomínky na celý život. Těšíme se na vás a věříme, že se k nám i nadále budete rádi vracet!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno