Dětská nožička se neustále vyvíjí, a proto je potřeba dbát na její správné obutí. A aby všechno probíhalo tak, jak má, je důležité ji mít v té správné botě. Dětské boty Superfit patří k té nejlepší volbě maminek. Jedná se o certifikovanou značku, která zajistí nejen pohodlí, ale i správný směr v životě nohou vašich dětí.

 

A proč vlastně Superfit?

Dětská obuv Superfit si klade vysoké nároky. Své boty prodává ve více než 45 zemí světa a má se právem čím chlubit. Jejich výrobci úzce spolupracují s ortopedy a s dětskými lékaři, jejich boty jsou vyráběny v úzké spolupráci. Dětské boty Superfit se velmi snadno přizpůsobí dětské nožičce, kladou důraz na tvar, materiál, ale i design. Nikdy se nesmí stát, že bude noha v botce klouzat nebo naopak tlačit. Důležitou roli hraje především pevný kotník a odolnost vůči nárazům. Zásadou těchto bot jsou lehká podrážka, pružné oblasti ohybu nohou.

 

Modely od Superfit po celý rok

Superfit nabízí modely jak pro dívky i chlapce. Najdete u nich také botky pro nejmenší, dále balerínky, tenisky, ale nechybí ani celoroční obuv Superfit, která disponuje goretexem. Materiál je prodyšný a lehký, a proto nedochází k pocení nožičky během pohybu. Polyuretanová podrážka je protiskluzová a tlumí nárazy při dopadu nebo doskoku, což je u dětí poměrně častý pohyb. V případě dětských letních bot Superfit disponují membránou GORE-TEX XCR a u dětských zimních bot Superfit GORE-TEX.

V nabídce také jsou dětské celoroční boty Superfit Starlight, které jsou kožené a kotníkové nebo vyberte vašim dětem MEL či Universe pro dívky i chlapce. Extrémně lehká obuv s maximálně ohebnou podešví je třeba bota Ulli.

Dětské letní boty Superfit Keen Moxie sandal zase naopak patří mezi nejnižší profilovou univerzální botu, které právě vynikají svou lehkostí, a zároveň jsou vhodné do vody i na sucho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno