Pokud utrpíte ztrátu zubu, nejlepším řešením, jak ho nahradit, je zubní implantát. Někdy, ať už z důvodu stárnutí, nemoci nebo úrazu, může dojít ke ztrátě části nebo i celého chrupu. V tom případě se bez zubních implantátů Praha, pokud nechcete být odkázání na zubní protézy “do hrnečku”, neobejdete.

 

Potravu je třeba důkladně rozmělnit

V případě, že vás tedy postihne jakákoliv ztráta zubů, neváhejte navštívit zubaře Praha na specializované zubní klinice v Praze. Ve svém vlastním zájmu byste se se situací chybějícího chrupu nebo jeho části neměli smířit a říci si, že to necháte jen tak. Bez zubů se totiž nedá kousat, což může mít velice nepříznivý vliv na stav vašeho žaludku a celkové zažívání. Pokud totiž nebudete chtít zůstat pouze u kašovité stravy, hrozí, že budete polykat větší nerozmělněná sousta a přivodíte si tak zbytečně další onemocnění.

 

Aby váš úsměv nebyl odstrašující

Návštěva zubní ordinace v Praze by však neměla spočívat pouze v obnově dostatečného kousání, i když to stojí samozřejmě v popředí, ale také v obnově vzhledu, vizáže, člověka. Vždyť úsměv bez zubů snad ani úsměvem není. Ti, kteří si to alespoň na krátký čas vyzkoušeli, určitě vědí, o čem je řeč.

Na stomatologii Praha se můžete obrátit, ať už vás trápí jakýkoli zubní problém. Mohou to být například zubní můstky, dentální hygiena, srovnání nesprávně postavení zubů pomocí rovnátek, obyčejné zubní kazy a podobně.

 

Komplexní péče

Zubař Praha vám zajistí kompletní preventivní prohlídku a zjistí stav vašeho chrupu. Může vás odeslat na ortodoncii Praha a zajistit tak, aby rovnátka Praha srovnaly váš chrup do patřičného postavení. Doporučí vám také dentální hygienu Praha, kde se dozvíte, jak se správně o své zuby starat. Dentální hygienista vám pak provede odstranění zubního kamene v těžko dostupných místech a zlepší tak zdravotní stav celé vaší ústní dutiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno