Kuchaři, lékaři a zdravotní sestry jsou neustále na nohou. Když neběhají po place a po odděleních, většinou stojí a sklánějí se nad hrncem nebo nad svým pacientem. Patříte i vy k některé z “bílých” profesí? Neváhejte a začněte nakupovat na totalprotectwhite.cz.  Jsou pro vás připraveny kuchařské rondony slavnostní, rondony pro běžné nošení a další pracovní oděvy do kuchyně. Pro několikahodinové služby v nemocnici nebo v laboratoři jsou určené pracovní oděvy Dickies, HeartSoul a Code Happy.

 

Aby nohy nebolely

Aby vaše nožky nebyly brzy unavené, vyzkoušejte obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, speciální obuv pro zdravotníky včetně pánských zdravotních pantoflí.

Co se týče oblečení, co třeba taková halena Green Dickies určená zdravotním sestrám a laboratorním pracovníkům, nebo pohodlná pánská halena Jasper antimicrobial, která je k dispozici v různých barvách a je velmi nenáročná na údržbu. Je vyrobena technologií, která zajišťuje dlouhodobou svěžest a spolehlivou ochranu vůči nechtěným bakteriím na látce. Dokáže zastavit růst bakterií, kvasinek i sinic, minimalizovat zápachy a skvrny způsobené bakteriemi a velmi výrazně prodlužuje užitnou dobu oděvu.

 

Mějte rádi svá chodidla

O náročnosti zdravotnických profesí a náročnosti profesí kuchařských určitě nikdo nepochybuje. Obě tyto profese předpokládají nejen dobrou psychickou kondici, ale i fyzické předpoklady. Pokud vy osobně nemáte s těmito profesemi nic společného, pokud neoblékáte rondon či jiné pracovní oděvy do kuchyně ani pracovní oděvy Dickies, tedy pracovní oděvy pro zdravotníky, těžko dokážete posoudit, co se takový kuchař, kuchařka, zdravotní sestra nebo lékař naběhá. Nejen oni, ale i vy uděláte dobročinní svým chodidlům, když je obujete do obuvi Scholl zdravotní nebo zdravotní obuvi Santé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno