Žhavá novinka pole dance je nádherná a velmi náročná sportovní aktivita. Nenajdete tanec, který by byl smyslnější, vášnivější a zahrnoval tolik akrobatických prvků. Kdo mu jednou propadne získá mrštnost, odvahu, sebevědomí a nádherné křivky.

 

Objevte kouzlo pole dance

Když se řekne pole dance, asi vás jako první napadne atmosféra uvolněných mravů v baru a spoře oděná dáma, která se při nakrucování drží kovové tyče. Pole dance je však na hony vzdálený této vžité představě. Nejedná se totiž o tanec u tyče, ale o tanec přímo na tyči. V pole dance naleznete prvky z celé řady tanců, je to především balet a akrobacie. Tento namáhavý a fantastický tanec má dokonce ambice stát se olympijským sportem. Získává si své příznivce každý den, jeho popularita roste a stále více lidí jej touží nejen vidět, ale také se mu aktivně věnovat, nebo jej dokonce vyučovat. Studia, pro výuku pole dance vznikají ve všech větších městech naší republiky.

 

Pole dance nahradí celou posilovnu

Jak nejlépe a nejpřirozeněji posílit svalstvo? Sportovní aktivitou, kde budete využívat pouze váhu vašeho těla. Tanec na tyči je velmi náročný a namáhavý, proto se můžete už za pár lekcí těšit na zcela novou postavu. Vaše křivky budou vyrýsované, posílíte svalstvo opravdu celého těla, zlepšíte koordinaci a rozvinete motoriku. Rozloučíte se s povislými pažemi i širšími boky. V zrcadle budete brzy obdivovat pevný zadeček, výstavní stehna a vypracované bříško. Jakmile se uvidíte v zrcadle při prvním spinu, bude se na vás dívat osoba, která vypadá svůdně, ladně a energicky. Nenechte se zmýlit lehkostí s jakou triky předvádějí mistryně v pole dance. Tanec na tyči je především fitness aktivita, která vyžaduje perfektní fyzičku. Už po první lekci zjistíte, že jste nahradili všechny známe posilovací stroje. Budete mít za sebou taneční průpravu a osvojíte si nespočet akrobatických prvků.

 

Proč právě pole dance:

– posílení celé řady svalů

– snadno vytvaruje i problémové partie

– osvojíte si akrobatické i baletní prvky

– rozvíjí rovnováhu a koordinaci

– vypadá svůdně

 

Co je třeba na první lekci

Jakmile se rozhodnete pro první pole dance lekci, je třeba vybrat vhodné oblečení. Zpočátku vám budou stačit sportovní legíny a funkční tričko, obuv není potřeba. Po několika lekcích budete muset běžný úbor nahradit a pořídit si oblečení, které vás nebude při tanci obtěžovat. Při tomto sportu platí, že oblečení musí být pomocníkem. Fitness legíny budete používat při nácviku základních triků. Pro ty pokročilejší prvky platí, že méně oblečení je praktičtější. Pomůže vám se lépe udržet a nebude vám překážet ve šplhu. Výběr oblečení rozhodně nepodceňujte. Kvalitní materiály se postarají o vaše pohodlí a pomohou vám k dokonale provedenému prvku. A navíc vám bude dokonale slušet! Vybrat si můžete z celé řady topů, tílek, šortek, legín i dresů. Žhavým trendem je smyslné krajkové oblečení, které dodá vašemu tanci něhu i vášeň.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno