Připadáte si bez energie? Zotavujete se z léčby nějakého onemocnění? Máte za sebou operaci , nebo vás trápí bolesti pohybového aparátu? Zbavte se jich v lázních!
Česko patří mezi země s bohatou historií a lázeňskou tradicí. V Karlových Varech si léčil své neduhy už Karel IV. A vy ho můžete následovat. Stejně jako téměř 700 tisíc lidí, kteří každoročně do lázní vyrážejí.

Rozhýbou vás v Mariánkách

Lázeňské procedury vám pomohou s celou řadou zdravotních neduhů. Například Mariánské Lázně se specializují na nemoci pohybového aparátu (revma, Bechtěrevova chorobu), onemocnění dýchacích cest (astma, bronchitida), metabolická onemocnění (dna, diabetes) a také na choroby ledvin, močových cest a prostaty. Na nemoci srdce, oběhového aparátu krevního a pohybového aparátu, sterilitu a dětská gynekologii jsou specialisty ve Františkových Lázních.

Žaludek vám zklidní v Karlových Varech

Většinu žaludečních a střevních onemocnění mají ve svém portfoliu lázně Karlovy Vary. Jedná se o vředové choroby žaludku a dvanácterníku, reflexní onemocnění jícnu, dráždivý tračník a střevní poruchy funkční. Specialisty na srdce a obezitu pak najdete v Poděbradech. Speciální lázeňské procedury tu ale ulevují i diabetikům a osobám s poruchami látkové výměny.

Lázně po covidu

Velké oblibě se v současně době těší i lázně po covidu, v nichž se postižení postcovidovým syndromem znovu učí dýchat, posilují svou imunitu a zásobují se vitamíny. Na postcovidové problémy se specializují ve Františkových i Mariánských Lázních, v Karlových Varech či Lázních Bělohrad.

Wellness a probyty relaxační

Lázně ale lákají i ty mladé. Vedle klasických léčebných pobytů totiž nabízí i wellness pobyty a pobyty relaxační. Stejně jako pobyty pro seniory, zamilované či pro dámy. Wellness pobyty má ve svém portfoliu většina lázeňských domů. Na velmi příjemné wellness lákají například lázně Třeboň, Bělohrad či Libverda. Jednotlivé lázeňské doby se předhánějí s nabídkou různých pobytů. V nabídce jsou masáže, koupele, obklady, sauny a saunária, obklady a další lákadla, kterým se odolává jen s velkým sebezapřením. A u romantických pobytů vás často na pokoji čeká láhev sektu, miska ovoce či bonboniéra. Lákavé, že?
Největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz. Stačí si jen vybrat pobyt a vyrazit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno