Při výběru postele se většina klientů zaměřuje nejdříve na cenu, pak teprve na celkový design a odstín, který by se nejlépe hodil do jejich nastaveného interiérového konceptu. Tato strategie však vůbec nepočítá se zakomponováním odlišnosti nabídky v oblasti materiálového použití. Trh nabízí hned několik typově rozdílných materiálů, z kterých se postele vyrábějí. Každý z nich sebou do světa spánku přináší zcela jiné vlastnosti. Dokážete si vybrat tu nejvhodnější postel dle použitého materiálu nebo se také řídíte pouze cenou a akční nabídkou?

Postele z masivu

Postele z masivu jsou dlouhodobě považované za nejživotnější materiál, který doposud nebyl překonán. Jedná se o produkt vyrobený z toho nejkvalitnějšího dřeva a to převážně z buku nebo smrku. Hlavní přednost je maximální kvalita zpracování a snadná montáž. Ocení především lidé se zájmem o přírodní materiál s vysokou životností.

 Orfeus1

Čalouněná postel

čalouněné postele mají svůj osobitý styl, který jim nikdo nezapře. Pokud je samotným výrobcem zachován předepsaný postup dle nejmodernějších technologických trendů, získáte postel s vysokou životností v dostupné cenové relaci. Udělejte i vy malý průzkum touto oblastí a podívejte se na nabídku společnosti zabývající se výrobou a následným prodejem postelí na internetových stránkách http://www.centrumzdravehospanku.cz/.

 TR-city

Postele z lamina

Postele z lamina tvoří svou vlastní kategorii, která je mezi standardními uživateli úplně nejpopulárnější, a to z důvodu nízké pořizovací ceně. Ta se pohybuje okolo několika málo tisíc korun v závislosti na typu a velikosti požadované postele. Jedná se tak o maximálně elegantní a zároveň dostupnou variantu. Bohatý výběr dezénů a různorodých provedeních si snadno vyberete tu, která se bude nejvíce hodit do již nastaveného designu vaší ložnice.

 donald-buk-uvodni

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno