Ten možná znáte ve starém pojetí jako Fešáka Pína a jeho kamarádku Bóňu BON Bóňu, kteří se již roky starali o zábavu pro děti všech věkových kategorií. Nyní je však doplnil nový člen Fofrmen, který je neuvěřitelně rychlý a hbitý a díky své masce umí být i neviditelný. Celý projekt tak prošel zásadní změnou a show pro děti jsou nyní velkolepější a roztančenější.

Show spočívají v nejrůznějších hudebních a tanečních vystoupeních, soutěžích, rozdávání sladkostí a dárečků, ale děti se mohou těšit i na ohňostroje a světelné efekty. Show jsou plné hudebních a tanečních čísel, zábavných soutěží, nechybí rozdávání dobrot a dárečků. Děti se mohou těšit i na konfety, světelné i jiné efekty. V průběhu června jste mohli Fešáka Pína a jeho kamarády potkat na akcích napříč celou Českou republikou, byli totiž ve městech jako Kadaň, Pardubice či Havlíčkův Brod a mnohých dalších.

A kdo vlastně tvoří tento projekt? Fešák Píno je stále usměvavý a dobře naladěný kamarád všech dětí, který miluje smích a zábavu a skotačí od rána do večera. Je nejšťastnější, když může dětem zazpívat své rozesmáté písničky, přivézt jim radost, ale samozřejmě i ponaučení. Pod maskou Fešáka Pína se skrývá herec a zpěvák Josef Bača.

Na řadě je poté jeho nejlepší kamarádka Bóňa BON Bóňa, jejíž nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby. Miluje bonbóny a těch má vždy obrovskou zásobu nejen pro sebe, ale hlavně pro dětské diváky. Její představitelka je herečka a tanečnice Petra Mošovská.

A zapomenout nesmíme na nejnovějšího člena Fofrmena v podání herce a baviče Tomáše Kubáta, o kterém zatím asi ještě nevíte, že je to velký malý superhrdina a jeho FOFR limča z něj dělá nepřemožitelného pána času.

A co lze od představí Fešáka Pína a jeho kamarádů očekávat? „Fešák Píno prošel změnou image, a to hlavně z toho důvodu, abychom se přiblížili malým divákům a době, ve které vyrůstají. Naše show jsou tak nyní zábavnější, rozesmátější a modernější. Jsou tak spokojené nejen děti, ale i rodiče, jelikož za ně alespoň na chvíli přebíráme otěže,“ říká s úsměvem představitel Fešáka Pína Josef Bača.

Plánované akce a nejrůznější novinky Fešáka Pína & Friends můžete sledovat na Facebooku projektu či na webových stránkách fesakpino.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno