Většina z nás nemá ráda úklid. Jsou ovšem výjimky, které úklid vysloveně baví. Jestliže ale patříte k těm, kteří s úklidem vždy válčí, představíme pár žluto černých novinek, které si získaly naše ruce a pak i srdce a úklid s nimi je mnohem zábavnější. My jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli šikovného pomocníka na okna, zrychlili jsme úklid dřevěné podlahy díky jedné moc šikovné novince a vyzkoušeli si parní čištění, které se líbí nám, kteří se snažíme žít zdravě.

 

Na okna s aku stěrkou

Když tuto metodu vyzkoušíte, snad ani nebudete chtít mýt okna a zrcadla s ničím jiným. Žádné šmouhy, žádné dodatečné čištění a žádná stékající špína po oknech či rámech. A jako bonus, nebudete si máchat ruce ve vodě. Aby mytí oken bylo i zábavou, vezměte si k ruce aku stěrku Kärcher WV 5 Premium Non Stop Cleaning Kit. Je vhodná na velké skleněné plochy, ale i hůře dostupná špaletová okna. Stejně dobře si poradí s údržbou nejrůznějších hladkých povrchů v kuchyni, ale i koupelně, kde s ní jedním tahem vyčistíte i stěny a dveře sprchového koutu. Pomocí šikovného teleskopického nástavce, který lze dokoupit jako volitelné příslušenství, umyjete i těžko dosažitelná střešní okna. Akustěrka je velice lehká a díky měkčím prvkům na rukojeti i praktická a ergonomická. Na jedno nabití s aku stěrkou Kärcher WV 5 Premium Non Stop Cleaning Kit umyjete až 105 m2. V názvu se honosí výrazem Non Stop právem. Součástí balení je i náhradní baterie a dokovací stanice. Pokud se baterie během mytí vybije, vyměníte ji a můžete pokračovat bez omezení v práci.

Doporučená cena: 2 990 Kč

Akustěrka Kärcher slaví 10 let, a proto Kärcher představuje nyní horkou podzimní novinku – limitovanou edici akustěrky Kärcher WV 2 v elegantním černém provedení.

Doporučená cena: 1 990 Kč

Rychlejší úklid podlahy

Podlahová myčka Kärcher FC 5 kombinuje mytí s odsáváním nečistot v jediném kroku, čímž ušetříte až o polovinu více času. Automatické pohánění válců (až 500 otáček za minutu) usnadňuje vytírání a zdokonaluje výsledky čištění bez zbytečného použití síly a namáhavého drhnutí. Díky navlhčení povrchu při práci ihned vidíte, co je uklizené a co ještě ne. Myčka je univerzální a vhodná k čištění nejrůznějších tvrdých podlahových materiálů jako je dřevo, dlažba, laminát nebo lino. Čisticí válce pohodlně vyměníte jednou rukou. S podlahovou myčkou navíc šetříte velké množství vody, které byste jinak spotřebovali při klasickém vytírání.

Doporučená cena: 6 490 Kč

 

Čištění bez chemie

Pro milovníky přírody a zdravého životního stylu je zde parní čistič. Ruční parní čistič Kärcher SC 1 + Floor Kit čistí nejrůznější plochy bez použití chemikálií. Vysoká produkce páry tohoto přístroje dosahuje vynikajících výsledků při čištění a účinně likviduje až 99,99 % všech bakterií, které jsou běžně v domácnosti. Spolehlivě tak zajistí dokonalou čistotu varné desky, digestoře i nejmenších spár a rohů. Problém pro něj nepředstavují ani odolné skvrny či mastnota. Perfektně zastane práci mopu. Bezchybně a doslova jedním tahem s ním vyčistíte také nejrůznější tvrdé podlahy. Na parní čistič nasadíte podlahovou trubici s hubicí, která je součástí příslušenství, a ten se během chvíle promění v parní mop. Díky svým kompaktním rozměrům jej dobře uskladníte a nezabere vám zbytečně místo. A pokud máte malé děti, tak nemusíte mít obavy, že by se nějakým nedopatřením dostaly do kontaktu s horkou párou, protože přístroj je z bezpečnostních důvodů vybaven šikovnou dětskou pojistkou.

Doporučená maloobchodní cena: 2 690 Kč

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno