Banky i nebankovní poskytovatelé úvěrů nabízejí v mnoha případech svým klientům různé výhody. Zjistěte si jaké a pak díky jejich využití ušetříte. Pomoci můžou i srovnávače jakým je Lundea, které tyto výhody loví.

Vzhledem k tomu, že je v současné době na trhu mnoho bankovních i nebankovních poskytovatelů úvěrů, mají potencionální klienti široké možnosti ve výběru nejen vhodného produktu, ale také si mohou vybrat podle toho, jaké výhody konkrétní věřitelé nabízejí.

  • Jednou z nich je pojištění schopnosti splácet.
  • Tento doplněk většinou nabízejí bankovní instituce a jsou určené k tomu, aby byl klient určitou dobu chráněn při dočasné neschopnosti splácet své závazky.

Pokud vámi vybraná banka tento doplněk umožní, pak žádejte o jeho zapsání v úvěrové smlouvě. Máte tak jistotu, že se v případě finanční krize nedostanete do velkých potíží, které mohou skončit i tím, že vám bude doručen exekuční příkaz.

o Od banky ale můžete chtít mnohem více.

o Slevu můžete žádat například v případě, že bude půjčka sjednána u banky, u které máte svůj běžný účet.

Jednou z variant slevy je i nižší úrok. Předběžně vám informace o nabízených úvěrech a úrocích poskytne hypoteční kalkulačka.

Některé služby mohou být zdarma

V případě, že se rozhodnete využít produkt, kterým je půjčka se zástavou nemovitosti, dá se u některých bank požádat o získání výpisu z katastru nemovitostí a odhad zdarma. Prostě se ptejte, abyste zbytečně neplatili více než je nutné. Odhad nemovitosti zdarma nabízejí také nebankovní poskytovatelé. Nebankovní půjčka se tak může vyplatit v některých případech více nežli klasická hypotéka od banky.

  • Jestliže chcete být informováni ještě před tím, nežli se obrátíte na některého konkrétního věřitele, pak je ideálním místem internet.
  • Zde se dají najít nejen informace, které pomohou v rozhodování, ale také zde sdělují své zkušenosti skuteční klienti.

Diskusní fóra a recenze je vhodné vyhledat i v případě, že se rozhodnete využít krátkodobý úvěr s nízkou poskytnutou částkou. K těm patří například půjčka do výplaty nebo rychlá půjčka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno