Najít slušivý svetr není snadné ani pro majitelky modelkovských mír, ale co mají teprve říkat ženy plnoštíhlé, které musí své modely vybírat v oddělení nadměrných velikostí? Naštěstí už jsou dávno pryč doby, kdy byly k mání jen nadrozměrné „stany“ s psychedelickými vzory. Česká značka Modestia vidí ženy takové, jaké opravdu jsou. Ví, jaké střihy zalichotí ženám s větším poprsím i objemnějším pasem.

 

Móda, která slouží lidem

Nabídka svetrů pro plnoštíhlé ženy v tomto roce vychází vstříc požadavkům vytříbeného vkusu i maximální praktičnosti. Nenechává se svazovat konvencemi a nabízí tradiční i netradiční kousky v mnoha podobách. Milovnice klasiky si mohou dopřát hřejivý model v jednoduchých barvách, jehož siluetu zdůrazní metalické efekty třeba stříbrných vláken.

Že se vám více zalíbila móda norských svetrů, které vydávají teplo už ve chvíli, kdy se na ně jen podíváte? Pak vás jistě uspokojí severský styl se zářivými barvami a vzory. A luxusní kousky se najdou i pro milovnice romantických módních kousků či vyznavačky moderního minimalismu, zakládajícího si na výrazných prvcích na jinak strohém kusu oblečení.

Vyberte si svého hřejivého pomocníka do zimních plískanic!

Stačí si vybrat svůj jedinečný kousek v e-shopu Modestia.cz – nemusíte se pracně prokousávat rozměry jednotlivých modelů. Jednoduše si hned na začátku vyberte svou velikost a zapátrejte v nabídce určené přímo pro vás. Ale pospěšte si, jedinečné módní kousky jsou dostupné jen v omezeném množství. Jakmile se vyprodají, znovu je už neuvidíte, na jejich místo totiž nastoupí další módní kolekce.

Vsaďte na českou módu pro ženy, která se nebojí pracovat s výraznými křivkami a dodá vkus a eleganci i tam, kde se jiní výrobci s invencí ani nenamáhají. Vyzkoušejte a uvidíte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno