Milovníci fotbalu už netrpělivě počítají dny do 10. června. Právě v tento den vypukne fotbalový svátek – Mistrovství Evropy ve fotbale 2016. Konat se bude ve Francii a poprvé v historii se do boje o titul zapojí 24 týmů. Chtěli byste zažít atmosféru mistrovského zápasu a fandit české reprezentaci? Nebo jinak – co třeba připravit vašemu partnerovi překvapení v podobě lístků na ME? Zapojte se do soutěže s bonusem a třeba právě na vás se usměje štěstí!

 

Stačí zadat e-mail!

Soutěž s bonusem potěší zcela jednoduchými pravidly. Abyste se dostali do slosování, musíte udělat jediné – vyplnit váš kontaktní e-mail. Žádné otázky ani úkoly plnit nemusíte. Jestliže chcete mít větší šanci na výhru, stačí, když budete soutěž s bonusem sdílet na sociální síti facebook.com. Pokud to uděláte, budete do slosování zařazeni 2x.

 

Hlavní výhra je lákavá!

Hraje se o 2 vstupenky na zápas české fotbalové reprezentace proti Chorvatsku. Zápas se bude konat 17. června 2016, místem konání bude stadion Stade GeoffroyGuichard. Tento fotbalový stánek má kapacitu necelých 42 000 míst, takže se těšte na bouřlivou atmosféru a na zážitek, který se vám vryje do paměti. Součástí výhry není ubytování ani doprava. Francie není z České republiky daleko, stačí několik hodin jízdy po dálnici a jste na místě. Aktuálně se dají sehnat i letenky za velmi příjemné ceny.

 

Čas se krátí

Soutěž s bonusem odstartovala 1. dubna a bude končit 31. května ve 24:00. Zapojte se co nejdříve. Vítěz bude kontaktován e-mailem a vstupenky obdrží ve formě expresní poštovní zásilky. Odeslána bude do 1 dne od kontaktování. Do soutěže se mohou zapojit osoby starší 18 let.

 

Bonus pro každého

Lístky na ME fotbal 2016 jsou v soutěži jen 2. Pro ty, kdo nevyhrají, jistě bude útěchou bonus od populární online sázkové kanceláře Unibet. Každý účastník soutěže získá možnost si 3x zatočit na automatu měsíce a nabídne se mu šance na výhru. Unibet každému účastníkovi soutěže nabízí kredit v hodnotě 1€, který může využít jako sázku na jakoukoliv sportovní akci.

2 KOMENTÁŘE

  1. No byla by to super výhra, rád bych se na takový zápas podíval na živo někde na stadiónu. I když teď bude začínat MS ve fotbale v Kataru a to bude teprve zážitek ale asi budu sledovat jen z pohodlí domova 🙂 Koukal jsem že tady se bude dát zjistit veškeré info https://7sport.cz/fotbal/ms-fotbal/ms-ve-fotbale-2022/ i kde sledovat zápasy přímo online a celý program MS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno