Teplé a hřejivé světlo ohně nás doprovází už odnepaměti. Umí uklidnit, zahřát i příjemně naladit. Ve spojení s léčivým a hebkým včelím voskem nabitým pozitivní energií však může dokázat ještě daleko více.

Alternativní medicína si v dnešní uspěchané době nachází stále více příznivců. Některé ozdravné procesy a celkové navrácení organismu zpět do prvotřídní formy totiž jednoduše uspěchat nejde, což potvrdí každý, kdo se někdy pokusil přechodit těžší chřipku nebo angínu. Naše tělo by se mělo zotavovat minimálně po takovou dobu, po jakou se potýkalo s daným (nejenom) zdravotním problémem. Kde na to ale vzít čas, když se vaše rodina bez slušné výplaty zkrátka neobejde? Vhodné nastartování samouzdravujících procesů ve vašem těle dokáže zázraky. A tělové svíce jsou k tomu jako stvořené.

 

Proč zrovna archandělská svíce?

Na úvod bychom si měli říct, co jsou to vlastně tělové svíce. Jde o úzké duté trubičky z včelího vosku, které se přikládají na určitá místa a body na těle. Tady se zapálí a díky hoření vytahují z těla různé škodliviny, podporují jeho regeneraci a uvolňují energetické blokády. Mgr. Hana Šmídová však tento koncept vylepšila na tzv. archandělské tělové svíce.

Archandělské svíce v širokém spektru barev jsou speciálním způsobem energetizované a podle zvolené barvy (a názvu svíce) souvisí i s konkrétním fyzickým tématem a podvědomým programem. Lze je tedy mnohem lépe zacílit na určitý problém.

Archandělské tělové svíce od Hany Šmídové lze použít v celé řadě situací. Patří sem například onemocnění způsobená viry a bakteriemi (včetně zánětů), bolesti kloubů a svalů, migrény, špatně se hojící cysty a myomy a v neposlední řadě také depresivní nálady a stavy.

Hana Šmídová patří k lidem, kteří rádi zprostředkovávají ostatním přirozené cesty k poznání sebe sama i okolního světa. Mezi její velmi úspěšné počiny patří také kniha Automatická kresba, která jednoduchým a srozumitelným způsobem osvětluje základy tohoto směru sebepoznání, kterým porozumí i naprostý začátečník.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno