Zimní radovánky jsou fajn možná tak na horách, ale v každodenním životě nás dokážou pěkně naštvat. A když se k tomu přidá únava a špatná nálada z nedostatku světla, máme na problém zaděláno. Máte pocit, že zima nikdy neskončí? Pojďte se zahřát jarními trendy a naladit se na jaro.

Nic nás nezahřeje a nepotěší víc než sluneční paprsky. I když v únoru nesvítí, náladě můžeme pomoct sami a obléct si něco v trendy žluté barvě, která vytlačila milenialní růžovou, melodramatickou fialovou a další odstíny, které opanovaly módu v minulých sezónách. Skvělou volbou je jarní blejzr, který zahřeje a snadno ho kombinujete s teplejším přechodovým oblečením i s jarnější variantou. Volte klidně delší blejzr, který vypadá ležérně a zároveň zakryje záda.

 

Buďte sexy jako Sněhurka

Druhým trendem na jaro jsou bílé šaty. Platí pro ně stejná pravidla jako pro malé černé, budete v nich ale daleko originálnější a oslnivější. Doplňte je zajímavými šperky, sáčkem a můžete v nich vyrazit na večeři, do práce i za zábavou. Pokud vás bílá nudí, vsaďte na šaty ozdobené puntíky nebo šachovnicí. Právě puntíkatý vzor a šachovnice jsou dalšími trendy, které se chystají opanovat módu.

 

Motýlkový outfit a mixované vzory

Módní návrháři doopravdy chtěli, abychom se z jara pořádně radovali a proto do svých kolekcí přidali takové motivy, jako jsou například motýlci. Může jít jen o dekoraci, nebo může být na motýlích křídlech založený celý top – tvarem či  ramínkem. Dalšími motivy jsou květiny a nejrůznější vzory, které mezi sebou můžete také libovolně mixovat.

 

Off shoulder je letos cold shoulder

I když Meghan Markle svými off-shoulder šaty způsobila naprostou senzaci a letošní kolekce svatebních šatů jsou plné rób s odhalenými rameny, běžná móda šla o kousek dál. Trendy je asymetricky položené ramínko jen na jednom rameni a druhé zůstává volné, studené. Takže až budete vybírat šaty a halenky nezapomeňte nechat vykukovat pouze jedno rameno.

 

Nenápadná krémová od hlavy až k patě

Neradi experimentujete a z pestrých barev se vám ježí vlasy? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Jedním z trendů je krémový, neutrální tón od hlavy až k patě. Nebojte se růžové, béžové ani osmdesátkových kostýmků. Vyberte si zkrátka takovou módu, která vám pomůže přečkat konec zimy a uvítat začátek blátivého, ale prosluněného jara.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno