Valentýn je za dvřemi a vy byste svému velkému dobrodruhovi, který rád na svém dvoukolovém miláčkovi zdolává výzvy a překonává nápor přírodních živlů v divočině, ráda vyjádřila lásku a podporu. Nemáte zatím tušení jak? Nezoufejte, existuje totiž dárek, který vaše pocity vyjádří za vás.

Občas i naše drahé polovičky potřebují vypnout od každodenních problémů a vrhnout se jako lev do víru divočiny, kde musí zdolávat na motorce či na kole úskalí, která si pro něho nachystají přírodní živly. Radost z vítězství mu však může zkazit špína či zaschlé bahno. Jako správná milující žena se jistě postaráte, aby se vaše láska navracela ze svých cest vždy triumfálně.

S mobilním outdoorovým čističem KÄRCHER CLEANER OC 3 BIKE BOX se váš muž na cestách vždy blýskne. Snadno s ním odstraní nečistoty, prach i nánosy bahna, které jeho kolo či motorka nasbíralo v divočině. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je k čištěným předmětům mimořádně šetrný a LED kontrolka ukazuje stav baterie. Cleaner OC 3 Bike Box má další přednosti a těmi jsou univerzální kartáč s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty, čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickými nečistotami na kole a zároveň šetří jeho komponenty.  A kvalitní flaušová utěrka z mikrovláken osuší vybavení před uložením.

Kärcher Cleaner OC 3 Bike Box je rozhodně výhrou pro oba, protože váš drahý se vrátí nabitý, provětraný a hlavně čistý! To znamená, žádné čistění a více času na lásku!

Pokud se chcete podívat na více tipů, jak potěšit svou lásku či sebe, rozhodně navštivte www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno