Málokterá žena má jen jednu kabelku, stejně jako určitě nemá jen jeden šperk. Potřeba tyto dvě věci stále nakupovat v dalších a dalších variantách je u žen pověstná, protože právě ženy se rády zdobí a dobře vypadají.

Někdy si kabelku nebo nějaký hezký doplněk koupíme samy, někdy dostaneme darem nebo jako pozornost od někoho blízkého. Náušnice a náramky jsou dnes naprostým standardem při plánování toho, co si vzít na sebe, a rozhodujeme se při výběru nejen podle oblíbenosti, ale také jak ladí s celkovým outfitem. Honosnější šperky volíme na večer a slavnostní příležitosti a těm s jednodušším designem dáváme přednost pro každodenní nošení. Designově čisté a přesto velmi efektní jsou Tommy Hilfiger náramky, u kterých si můžeme zvolit provedení z kůže, oceli nebo jejich kombinaci a vybrat si tak přesně styl, který nám sedí. K džínám a sportovnějšímu vzhledu bude skvělým doplňkem jednoduchý kožený náramek se zdobnými prvky, k pracovnímu dress code pak spíše sáhneme po jemných náramcích z ušlechtilé oceli s drobnými přívěsky.

Stejně pečlivě jako šperky ke svému oblečení vybíráme i kabelku, kterých máme doma standardně několik. I u nich se rozhodujeme  nejen podle designu, ale také situace a místa, kam s kabelkou zamíříme. Do práce se hodí větší kabelka, do které pohodlně dáme vše potřebné, naopak na kávu s  kamarádkou si vystačíme s módní crossbody a na výlet do přírody upřednostníme spíše batohy a back packy. Oblíbené Michael Kors kabelky dokážou uspokojit všechny naše nároky jak co se barvy a provedení, tak i velikosti týče a samozřejmě v mnoha různých variantách a typech. Kabelka se stala jakýmsi větším šperkem, módním doplňkem každé ženy, ať už se chystá na pracovní schůzku nebo nákupy s kamarádkou.

Jeden nikdy nestačí a platí to o kabelkách, špercích i mnoho dalších věcech. Pokaždé, když jdeme ven a mezi lidi, staráme se i o to, jak dobře vypadat a sladit všechny části outfitu k naprosté dokonalosti. Vhodné doplňky tomu mohou velmi pomoci.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno