Už jako malé děti si zvlášť děvčata hrají na princezny a za šperk jim slouží cokoli, co se leskne a blýská a vypadá jako pravý briliant. Později už jako dospělé objeví kouzlo pravých briliantů a zamilují se do nich stejně, jako kdysi v dětství.

Lesk a odrazy světla dokážou předvádět velmi efektní divadlo a zaujmout na první pohled každého, kdo se ocitne v jejich blízkosti. Briliant je diamant nebo jiný drahokam, který je speciálně vybroušený do formy s mnoha plochami právě proto, aby co nejvíce odrážel světlo a aby tak vynikl jeho lesk. Samotný briliant je pohádkově krásný a opravdu vypadá, že je určený pro princezny. Pokud jsou z něj navíc vyrobené elegantní briliantové šperky, je výsledný vzhled opravdu dokonalý a jedinečný. Každá žena se jako princezna musí cítit bez ohledu na to, zda jí krk zdobí briliantový náhrdelník, na ruce má náramek nebo v uších náušnice.

Brilianty však vyniknou také na prstenech. Díky své kráse a opravdu oslňujícímu lesku při každém pohybu se dobře kombinují s jednoduchým designem prstenů, se kterým výborně ladí a vytváří tak společně naprosto okouzlující kousky, po kterých zatouží srdce každé ženy. Také proto jsou oblíbené i jako prsteny pro slavnostní příležitosti jako jsou třeba zásnuby či svatba. A tak pokud se muž rozhodne zvolit zásnubní prsten s briliantem, má naprostou jistotu, že uslyší vytoužené ano od své vyvolené a navíc jí udělá opravdu velkou radost. Briliantový prsten je také skvělým dárkem k důležitým a slavnostním příležitostem a zárukou úspěchu.

Lesk a jas má už briliant v samotném názvu, který pochází z francouzštiny a znamená „zářící, jasný“. Hra s odlesky a lomy světla vás tak bude provázet při každém, i tom sebemenším, pohybu a zajistí vám obdivné pohledy okolí. Kdysi dětská hra na princezny se tak může snadno změnit ve skutečnost.

1 komentář

  1. Brilianty jsou krásné a je to i dobrá investice. Né každý si takový šperk ale může dovolit. Dnešní šperky, které nejsou z drahých kovů a s drahými kameny od těch pravých jen tak nepoznáte, takže na běžné nošení mám mnoho těch, které byly laciné 🙂 Jana

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno