Nebojte, nejde o žádný složitý úkol, zařízení jednoduše zastrčíte do zásuvky, stisknete pramen vlasů a po chvíli vznikne zajímavá textura, která vašemu vzhledu dodá na jedinečnosti. Staňte se pro dnešní večer a celou řadu dalších nejatraktivnější dámou bejz jakékoliv konkurence. Díky krepovačce na vlasy budete vždy o jeden krok napřed před svými sokyněmi.

 krepovacka%20fa56694

Jak krepování probíhá

Krepovačka na vlasy funguje takřka na podobném principu jako tradiční kulma. Za přítomnosti vyšších teplot si vlasy zapamatují vtisknutý tvar a ten si po odstranění pacek i zapamatují. Krepování je z hlediska výsledků vhodné spíše pro mladší generace nebo pro slečny ve středním věku s dětinským vzhledem. Za pomocí krepovačky na vlasy dokážete během několika málo okamžiků vytvořit doslova divoké účesy.

 

Zásady pro krepování

Krepovačka na vlasy se používá výhradně na suché vlasy, v tomto ohledu si musíte být opravdu jisté. Vlasy musí být rovněž zdravé, v opačném případě si je lze o to více poškodit. Krepování je určené pro výjimečné příležitosti, určitě tuto proceduru neprovádějte každý den. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte výhradně kvalitní regenerační šampóny a k tomu spolehlivé krepovačky na vlasy. Levné modely od nerenomovaných výrobců mohou vaše vlasy nenávratně poškodit. Pokud si chcete být nákupem jistí, obraťte se na prodejnu Spotřebiče Vítek, kde se nacházejí jedny z nejkvalitnějších krepovaček na českém trhu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno