Zdá se vám, že kdykoliv se podíváte z okna, vidíte jen sychravé počasí, anebo tmu? Každý kolem vás řeší, co bude či nebude, Vánoce se blíží, účty za energie stoupají a vás přepadají smutné a depresivní myšlenky. Stopněte to a nevrhejte se do náruče deprese! Slunce zase vyjde, uvidíte!

Prozařte temnotu

Zažehněte slunce uvnitř vás, třeba meditací, dopřejte si z lékárny vitamín D, který posílí vaši imunitu, a ještě vám přidá na kráse co do vlasů a kůže. Utáhněte opasek topení a zapalte si krb. Pokud nemáte naštípané dříví, není nic snadnějšího, než si pořídit voňavé a čisté eko-pelety, nebo brikety do krbu. Nemusíte objíždět složitě obchody, prodej pelet najdete online na e-shopu a s dovozem zdarma! Navíc oranžová a žlutá barva, kterou oheň vydává, působí velmi optimisticky a energeticky.

Oslovte čichové ústrojí

Aromaterpaie provází člověka od nepaměti a je dokázáno, jak zásadní vliv mají různé vůně na jeho náladu i zdraví. I vy můžete využít tohoto kouzla díky čistým éterickým olejům, které pečlivě vyberte a sáhněte skutečně jen po těch přírodních a osvědčených, abyste si naopak nezpůsobili ekzém či jiné zdravotní problémy. Nakapat si olejíčky můžete do skříně, do vany, na polštář či zápěstí během dne pro dodání vitality. Citron podpoří imunitu, vanilka naladí před spánkem, máta přidá energii a ylang ylang zažene chmury.

Chlupáči v domě

Je vědecky dokázáno, že kočky a psi žijící v domě s lidmi, jsou velkým přínosem pro jejich zdraví a psychiku. Pejskové vás vytáhnou na pravidelné procházky i při nepříznivém počasí a vy tak udržujete svoji kondičku, kočky si zase za vámi přilehnou večer u televize a svým předením a vibracemi, které tím vydávají, zbavují vaše tělo vnitřního napětí. Navíc dotek a pohlazení po jejich teplém kožíšku snižuje stres!

A jaký tip, když na vás dolehne zimní splín, máte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno