Ziaja je polská značka kosmetiky, kterou před více než 20 lety založili manželé Zenon a Alexandra Ziaja. Jejich krédem bylo vyrábět kvalitní kosmetiku, dostupnou všem ženám. Dodnes jsou proto ceny krémů, tonik či BB krémů velmi lidové, takže doslova lákají k otestování.

BB krémy Ziaja pro všechny typy pleti

Nezáleží na tom, zda je váš obličej spíš suchý, mastný, smíšený nebo jednoduše citlivý. Bohatá nabídka BB krémů od Ziaji vyjde všem ženám zaručeně vstříc. Krémy mají skvělou lehkou texturu – dobře se nanášejí, ale nejsou tak tekuté, aby se okamžitě vsákly do štětce. Kryjí tak akorát a pod make-upem je určitě nepoznáte. Rychle napravují nedokonalosti a nedostatky pleti a jsou dostupné ve dvou odstínech.

Gelová mýdla na ruce zbytečně v odpadu neskončí

Novou produktovou řadu gelových mýdel na ruce si určitě zamilujete. Nejenom, že jsou tak akorát hustá, aby vaši pokožku očistila a přitom příliš rychle neztékala, ale navíc ji i hydratují a dokáží z rukou odstranit nečistoty i pachy z kuchyně. Jsou dostupné ve čtyřech variantách:

* grapefruit s mátou

* čaj se skořicí

* tamarind se zeleným pomerančem

* moringa s kokosem

Účinné sprchové gely pro intimní hygienu za přívětivou cenu

Nejčastější nešvar kosmetiky, určené pro ošetřování intimních partií, je její vysoká cena – ne však u Ziaji. Potěší i dávkování za pomoci praktické pumpičky a široký výběr produktů. Mezi absolutní špičku patří zelená oliva nebo intimní gel určený pro těhotné ženy a ženy po porodu, testovaný ve spolupráci se zkušenými gynekology. Více na Ziaja.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno