Krátce po svatbě jsme s manželem stáli před velmi důležitým rozhodnutím. Chtěli jsme založit rodinu, takže bylo na čase přemýšlet o tom, kde se všichni usídlíme. U rodičů to nešlo, takže se nabízeli dvě možnosti – buď jít do pronájmu, nebo byt koupit. Rozhodování nám nedalo několik nocí spát, ale nakonec jsme se rozhodli pro koupi. Vše začalo zděšením, které ale záhy vystřídala radost. Našli jsme totiž spojence, který nám vyřídil super výhodnou hypotéku rychle a absolutně bez jakýchkoliv problémů. Ráda bych proto poradila ostatním a doufám, že se mi to povede.

Pixmac000000002061

Jako první jsme museli vyřešit, zda na hypotéku vůbec budeme mít. Po několika počítáních našich příjmů a výdajů jsme dospěli k názoru, že ano. V tuto chvíli přišla na řadu online hypoteční kalkulačka, prostřednictvím které jsme chtěli zjistit, jaké podmínky nám která banka nabídne. Po tomto kroku následovalo dost velké zděšení. Obešli jsme hned několik bank, kde nám ale nabízeli dost kruté podmínky, takže jsme rázem propadli beznaději, že prostě nikdy ve svém bydlet nebudeme. Nejsem ale z těch, co se vzdávají, takže jsem začala hledat i jiné možnosti.

 

Vlastně náhodou jsem při mém brouzdání po internetu narazila na stránky Gepard Finance. Nabídka zařízení nejlevnější hypotéky se mi zalíbila, takže jsem se rozhodla společnost kontaktovat. A v tuto chvíli jsme vlastně měli vyhráno. Domluvili jsme si schůzku s hypotečním poradcem. Tomu jsme poskytli všechny potřebné údaje a světe div se – za necelý týden jsme měli na stole nabídku na hypotéku, která se prostě neodmítá. Výhodný úrok a ještě garance, že některé poplatky nebudeme muset platit vůbec. Tímto bych tedy chtěla poradci a vlastně i celé společnosti Gepard Finance velmi poděkovat. Už bydlíme v našem bytečku a jsme všichni 3 spokojeni! Vám všem ostatním tedy vřele doporučuji!

Pixmac000002036431

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno