Každá švadlenka chce mít po ruce šikovného pomocníka, který bude praktický, vzhledově přitažlivý a především jednoduše ovladatelný. Bude-li navíc doplněn o šikovné funkce, bude to jen třešnička na dortu, která ještě více zpříjemní šití a z obyčejné práce vytvoří mistrovské dílo. V dnešním článku vám představíme čtyři šicí stroje, na které se kdykoli můžete spolehnout a které se zkrátka vyplatí mít doma!

 

Šicí stroj Brother J 14

Šicí stroj Brother J 14 je ideálním pomocníkem do všech domácností, kde se stane nedocenitelnou součástí vybavení každé svědomité hospodyňky. Uživatelům nabízí nejen pestrý výběr šicích programů, které jsou vhodné jak pro jednoduché opravy, tak i na šití příjemně vyhlížejícího oblečení, které se stane vaší vizitkou, ale i velice jednoduché navlékání horních i spodních nití, čehož se drtivá většina z vás děsí jako čert kříže. Za největší přednost tohoto šicího stroje je především LED osvětlení, díky kterému na svou práci uvidíte a to i tehdy, kdy vás šicí vášeň přepadne pozdě v noci.

 

Šicí stroj Brother J 17

Příjemně vyhlížející šicí stroj Brother J 17 vám nabízí mnohem více, než jen snadné ovládání, lehké nastavení a ještě jednodušší navlékání. Kromě těchto předností od něj můžete očekávat precizní práci i možnost vybírat mezi 17 typy stehů, díky kterým dostane vaše šití úplně nový rozměr. Jistě oceníte o volitelně nastavitelnou šířku i délku stehu, zpětný chod či volné rameno.

 

Šicí stroj Brother BQ 17

Pro pohodlné domácí šití si můžete s klidným srdcem vybrat kvalitní šicí stroj Brother BQ 17, který je díky své celokovové konstrukci a jednoduchému ovládání vhodným pomocníkem začínající, ale i zkušenější švadlenky. Výběr ze 17 šicích programů, volné rameno či horizontální rotační lapač ještě více ulehčí vaší práci, na kterou díky LED osvětlení uvidíte i v pozdních hodinách a svou práci tak dovedete k dokonalosti. Pomocí ovládacího knoflíku můžete libovolně měnit mezi jednotlivými stehy, ruční páčku jistě využijete k perfektnímu zapošívání.

 

Šicí stroj Brother BQ 25

Možnost volit mezi 25 šicími programy, rychlé vkládání cívky i libovolně nastavitelná délka stahu – to všechno a mnohem více vám může nabídnout kvalitní šicí stroj Brother BQ 25, který zkrátka musíte mít doma, aby se z vašeho šití stal příjemný koníček, kterému se budete věnovat s radostí. Šicí stroj je vybaven LED osvětlením, které vám umožní podlehnout vaší šicí vášni i uprostřed noci, automatický navlékač jehly ještě více ulehčí vaší práci a používání tohoto stroje.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno