Hledáte zábavu, při které se odreaguje celá rodina? Děti se dostatečně vydovádí a vy zrelaxujete a zapomenete na starosti všedních dní? Pak vyrazte do westernového městečka v Boskovicích.

Toto turisty velmi oblíbené a vyhledávané místo jižní Moravy se nachází necelých čtyřicet kilometrů od Brna a nabízí spoustu atrakcí pro děti i dospělé. Kouzlo městečka vybudovaného v opuštěném pískovcovém lomu, na vás dýchne svou dobovou atmosférou. Nádherná přírodní scenérie a stylová architektura vás přenese do časů amerického Divokého západu – do doby pravých kovbojů, nespoutaných Indiánů a šerifů, kteří mají pro strach uděláno.

Na období letních prázdnin je pro vás připraven unikátní projekt s názvem Zlatá horečka. Jak už název napovídá, půjde zde o zlato – o skutečné, pravé, ryzí. Cílem této zážitkové hry však není pouze rýžování zlata, její smysl je daleko hlubší – a sice pomoci lidem, kteří to potřebují. Každý správný zlatokop, aby mohl být vůbec na zlatonosné pole vpuštěn, musí přivézt minimálně jeden kilogram trvanlivých potravin, který u vstupu předá potravinové bance – a ta už se postará o to, aby jídlo dorazilo tam, kam má. Hřát vás tak bude vědomí, že jste vykonali dobrý skutek a hru si užijete o to více.

Zatímco se budete perfektně bavit při nejrůznějších činnostech, ať už aktivního či pasivního charakteru – házet tomahavkem, jezdit na koni, sledovat velkolepou show či divadelní představení – budete získávat speciální žetony, které symbolizují tzv. zlaté minuty. Pro hru jsou klíčové, bez nich vám totiž přístup na pole se zlatem nebude umožněn. Na jednoho šťastlivce bude navíc každý den čekat tzv. zlatý nuget v hodnotě asi 10 000 Kč, který je ukrytý v poli. Každý den do zlatonosného prostoru přibude jeden další.

Přijďte si najít váš kousek pokladu. A protože počet hráčů na den je omezen, nezbytná je včasná registrace a rezervace termínu na internetových stránkách městečka. Tak, neseďte doma, vytáhněte ratolesti od počítače a televize a vydejte se společně za skutečným dobrodružstvím.

http://www.westernove-mestecko.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno