Často se říká, že vybírat dárek pro ženu je snadnější než pro muže. Něco pravdy na tom asi bude. Ženy potěší nové oblečení, kabelka, boty, šperk, kosmetika, květina – je toho poměrně hodně. Jenže co darovat muži?

Ať už hledáte dárek pro svou drahou polovičku, tatínka, bratra, švagra, kamaráda či kolegu, za vynikající dárky pro muže jsou považovány zlaté mince, respektive zlaté medaile.

Co vlastně darujete zlatou mincí?

Zlatá mince je malý, nýbrž hodnotný dárek. Pořídit se dá zhruba za částku od 1500 Kč do více než milionu korun. Je tedy na vás, jak hodnotný dárek hledáte. Záleží samozřejmě i na příležitosti. Pro svátek jsou typické menší dárky, pro novomanžele ke svatbě se hodí naopak dražší mince.

Mince je hezká na podívání. Dle účelu a příležitosti můžete vybrat například minci s vyobrazením jména obdarovaného, případně znamení zvěrokruhu. Existují však i zcela neutrální mince s obecnými motivy. Mnoho lidí si každopádně rádo takovou minci vystaví. A až budou potřebovat peníze, mohou ji kdykoliv prodat. Investiční zlato je vynikajícím prostředkem pro uchování hodnoty peněz, a pokud bude obdarovaný sledovat vývoj ceny zlata, může minci prodat dost výhodně.

Zlaté mince pro každou příležitost

Narozeniny a svátek jsou zřejmé, avšak zlatá mince se hodí třeba také k výročí svatby. Budete-li potřebovat, můžete na ni nechat vyrýt nějaký speciální text či datum. V e-shopu zlate-mince.cz však naleznete řadu mincí již stvořených pro danou příležitost. Pořídit se dá třeba zlatá mince, na níž je napsán titul. Ta je vynikajícím dárkem k promoci.

Až budete tedy příště hledat dárek pro muže, ale třeba i pro ženu, vzpomeňte si na investiční zlato. Mimochodem, moc pěkným prezentem je rovněž pro obchodní partnery, spolehlivé zaměstnance apod. Posílí mezilidské vztahy a obdarovanému ukáže, že vám na něm doopravdy záleží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno