1) Nejen v létě vyžaduje pleť péči, regeneraci a také hydrataci. Kromě vhodných krémů a pitného režimu byste měli dodržovat pravidelnou kosmetickou péči. Na příjemné kosmetické ošetření si zajděte minimálně jednou měsíčně.

2) Kosmetické ošetření by mělo zahrnovat hloubkové i povrchové čištění pleti, jemnou masáž a také ošetření pleťovou maskou. Tyto procedury nahradí domácí zdlouhavý peeling. Výhodou ošetření v salonu je, že zvolená maska bude zvolena s ohledem na vaši pleť.

3) Díky profesionálnímu přístupu si kosmetické ošetření opravdu užijete. Kvalitní služby a všechny kosmetické procedury vám vyživí pleť, hydratují a vyčistí ji a výsledkem bude krásná, pružná a svěží pleť.

4) Komplexní péči o pleť můžete využít, pokud máte normální, smíšenou, mastnou, ale také citlivou pleť. Dopřát si můžete i luxusní liftingovou a kaviárovou péči pro zralou a náročnou pleť. Nechybí ani péče o stárnoucí pleť. A pro všechny typy pleti je připravena hluboká hydratace a lifting očního okolí s masáží.

5) Součástí kosmetického ošetření je úprava obočí. Můžete využít široké nabídky služeb kosmetického studia Mone a nechat si své řasy prodloužit. S dlouhými řasami vyniknou vaše oči, váš pohled bude mnohem víc sexy a uhranete každého, na koho se jen podíváte.

6) Nemusíte denně trávit hodiny před zrcadlem. Stačí, když se naučíte, jak na denní líčení, které vám zabere pár minut. Pokud si chcete dopřát opravdové rozmazlování, tak v salonu krásy vás nalíčí během 15 minut a tento dokonalý make-up vám vydrží celý den.

7) Salon krásy, například pražské studio Mone nabízí slavnostní líčení, které můžete využít například na svatbu nebo na ples. Svatební a slavnostní líčení je často výraznější a můžete ho využít také jako fotomakeup.

8) Aby byla vaše pleť krásná, make-up dokonalý a celkový vzhled přitom působil přirozeně, tak je důležité najít si čas na odpočinek. Nejhorším nepřítelem krásy je stres. Zapomeňte na náročné a zdlouhavé zkrášlování doma a navštivte salon, kde se o vás postarají. Dopřejte si zaslouženou péči a domů odcházejte jako nový člověk.

9) Málokterá žena by nechtěla být vždy upravená a přitažlivá. Investujte do své krásy a připomeňte si, že o vás mnohé prozradí upravené nehty, umyté vlasy a účes, který se hodí právě k vašemu stylu a osobnosti. Nechte si poradit, jak se správně líčit a používat vhodné kosmetické produkty.

10) Ať už využijete služeb manikúry, pedikúry, prodlužování nehtů nebo třeba depilace, tak vždy dbejte na to, abyste se cítily dobře. Je důležité líbit se samy sobě a poté se můžete líbit i všem ostatním. Nebojte se využít nabídky profesionálů a i vy můžete vypadat naprosto skvěle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno