Právě o parfémech této značky dnes bude řeč. Pokud tuto značku dobře znáte, jistě také víte, že si zakládá na vysoké kvalitě používaných surovin, mezi které patří například přírodní středomořské rostlinné oleje, získávané z grepových a mandlových jader, nebo extrakty z rostlin, jako jsou olivy, myrta, granátové jablko a také hrozny. Přírodní výtažky umožňují vyrábět sladké vůně s jemně hořkým nádechem, díky čemuž mohou nabídnout nezapomenutelnou vůni osobitého charakteru.

 

Proč používat oleje?

Velkou výhodou těchto parfémových olejů je zejména jejich dlouhotrvající vůně, jejíž sílu a charakter můžete ještě více umocnit správným nanášením na teplá místa kůže, aby se mohl olej lépe vypařovat a uvolňovat všechny složky tohoto parfému.

 

Frais Monde Almond Perfumed Oil

Jednou z novinek, která se v nedávné době objevila na trhu, je dámská vůně Frais Monde Almound Perfumend Oil, již ocení každá žena, hledající přitažlivou vůni se sladce-hořkým nádechem, kdy při hlubším zkoumání můžete velmi zřetelně rozpoznat medové esence, podobně jako dřevité a ambrové složky. Hledáte-li parfém, který by umocnil vaši osobnost a velmi působivě podtrhl příjemné chvíle s vašimi blízkými, můžete si být jisti, že vás tento parfémový olej nikdy nezklame.

 05-74731-parfemovany-olej-frais-monde-almond-perfumed-oil-12ml-w-mandle

Frais Monde Red Rose Perfumed Oil

Druhou novinkou mezi parfémovými oleji je také Frais Monde Red Rose Perfumend Oil, chlubící se výraznými extrakty z květin a okrasných lístků růží. Výrazně smyslná vůně osloví nejednoho muže, toužícího po sebevědomé a nezávislé ženě, zároveň však neobtěžuje okolí vysokou hutností.

Parfémové oleje jsou velmi vhodnou volbou zejména v letních dnech, kdy se působením slunce může olej velmi dobře vypařovat. Vůně vám dodá chybějící pocit pohodlí a svěžesti.

 

Koupíte je na www.elnino.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno