Zvyšující se výdaje na vytápění

Největší starostí většiny majitelů rodinných domů jsou každoročně vysoké výdaje na vytápění objektu. Tyto výdaje se dokonce velmi často každý rok zvyšují a to i v případech, že zimy jsou mírnější. Je zapotřebí více paliva, což samozřejmě ukrajuje větší položku z rodinného rozpočtu. Jak tento problém vyřešit? Dobré je, pokud se zaměříte na hlavní příčinu problému. Jaká to je?

 

Ztráty tepla

Ztráty vyprodukovaného tepla jsou pro majitele domů největším nepřítelem. Když už teplo draze vytvoříte, chcete ho mít v interiéru co nejdéle. Rozhodně nechcete, aby už po pár vteřinách zmizelo a vy jste byli nuceni vytvořit teplo nové. Právě tak se neustále zvyšují výdaje na vytápění. Jak zabránit teplu, aby unikalo?

 

Když správně zateplíte stropy, můžete ušetřit až 30% současných nákladů

Jestliže chcete efektivní řešení tepelných ztrát, zaměřte se na podlahy na půdách. Proč právě na toto místo? Vysvětlení je velmi jednoduché. Ohřátý vzduch má menší hustotu, než vzduch studený. Tím pádem je lehčí a stoupá směrem vzhůru ke stropu. Pokud nejsou stropy izolované, uniká teplý vzduch prakticky bezúčinnosti a vy tak musíte neustále produkovat nové teplo. Zateplením stropů

se dají snížit výdaje na vytápění až o 30% ze současných nákladů. Takové účinky nabízí například foukaná minerální izolace Magmarelax.

 

Více informací o zateplení půd najdete na www.magmarelax.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno