Společný večer ve dvou začněte romantickou večeří. Na její přípravě se může buď podílet jen jeden z vás, nebo se do vaření pusťte společně a proměňte ho tak v příjemnou zábavu. Nešetřete na sobě, ukuchtěte si večeři klidně i o několika chodech a nezapomeňte ani na dezert. Volte jídla kaloricky méně vydatná a taková, která potěší nejen vaše chuťové a čichové buňky, ale také oko.  Na pomoc si můžete vzít stále oblíbenější pesto, s pomocí kterého dochutíte téměř cokoliv. K dobrému jídlu neodmyslitelně patří dobré víno.

Pokud vyberete správnou odrůdu vína a podaří se vám ji vhodně zkombinovat s nabízeným menu, pak se servírované pokrmy stanou opravdovým gurmánským zážitkem, budou se totiž skvěle doplňovat a pozvednou ho o úroveň výše. Nevíte-li si rady, řiďte se jednoduchým doporučením – k lehčím jídlům jako jsou ryby nebo drůbež, volte lehká bílá vína, k těžším a kořeněným vína červená. Vše musí být perfektní, proto nepodceňte ani drobné detaily, jako je svátečně prostřený stůl, na kterém by neměly chybět svíčky, květiny, ubrousky. Důležitá je také hudební kulisa, která vás dostane do té správné nálady a příjemně dokreslí celý večer.

Po dobré večeři si „naordinujte“ odpočinek, abyste měli možnost jídlo strávit. Podívejte se společně na film nebo se naložte do vany plné pěny a hoďte všechny starosti za hlavu. Užívejte si společnou blízkost, uvolněte se – a zbytek už je zcela ve vaší režii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno