Naplánovat dokonalou svatbu není nic jednoduchého. Často se totiž můžete dopustit celé řady přešlapů, které mohou výsledný dojem z vaší veselky podstatně a hlavně negativně ovlivnit. Čeho byste se měli vyvarovat?

 

Trendy za každou cenu

Bedlivě sledujete módní trendy a toužíte být za každou cenu „in“? Pak děláte velkou chybu. Poslední výkřiky módy totiž nemusí korespondovat s vaším stylem ani osobností. Oblékněte si proto raději to, co vám bude opravdu slušet a v čem se budete cítit příjemně a pohodlně. Nevíte-li, co pro vás bude to pravé ořechové, obraťte se na odborníky, ve svatebním salonu vám fundovaně a ochotně poradí. Aktuální trendy byste neměly slepě ctít ani v případě dekorací – v úvahu totiž musíte vzít nejen roční období, ve kterém se veselka koná, ale také místo, kde si své „ano“ řeknete.

 

Příliš mnoho doplňků

Držte se hesla, že méně je více, jinak se vám to může vymknout z ruky.Výrazné náušnice nebo ozdoby ve vlasech by se neměly vzájemně rušit se svatebními šaty. Květinová koruna na hlavě nevěsty, která si svého nastávajícího bere v kostele, bude příliš, zatímco k boho stylu a obřadu na louce se perfektně hodí. Střízlivost a střídmost se vyplatí také v případě svatební kytice. Zapomeňte na ty hromné a bohaté, které vás zakryjí i se svatebními šaty. Místo toho zvolte menší, rafinovanější a jednodušší květinové aranžmá. Nechybí-li vám odvaha, můžete si do ruky vzít jen jednu květinu. Dokonale tak stvrdíte, že v jednoduchosti je krása.

 

Nuda a šeď

Důležitou úlohu na svatbě sehrávají také družičky. Pomohou vám s výběrem svatebních šatů, plánováním účesu, líčením i s organizací celého vašeho velkého dne. Vaším úkolem je pak postarat se o to, aby jim to na svatbě slušelo, a vzájemně jste spolu všechny ladily. Společenské šaty s nimi proto jděte vybrat raději osobně, aby nevznikla nevzhledná směsice nejrůznějších stylů a barev. Neznamená to však, že byste je musela obléknout do jednobarevných a jednotných šatů. Ba naopak, mějte na paměti, že každá je jiná, má odlišný vkus, styl i postavu. Stanovte jim proto hranice, ve kterých by se měly pohybovat, a konečnou volbu pak nechte na nich. Uvidíte, že díky tomu zavládne spokojenost na všech stranách!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno