Přemýšlíte, jak překvapit svého partnera a zažít v milostném vztahu něco nového? Zkuste svůj vztah okořenit tantrickou nebo jinou erotickou masáží. Dopřejte si zaslouženou péči a naučte se navzájem něco o svém tělem.

 

Výhody tantrické masáže

Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a překvapit své blízké ojedinělým zážitkem, vyberte tantrickou masáž. Tato masáž učí správnému prožitku slasti. Naučí vás dýchat, vnímat a milovat své tělo a navíc vás dostane do psychické i fyzické pohody. Výhodou je také její pomalost a věnování se každému místu na těle. K tantrické masáži se často používají peříčka, horké ručníky a další pomůcky.

 

Kdy vybrat erotickou masáž pro pár

Je na vás, zda svého milého obdarujete erotickou masáží nebo si zajdete na masáž společně. Pokud chcete zkoušet masáž jen v pohodlí svého domova, měli byste alespoň jednou navštívit profesionální erotickou masáž, abyste přesně věděli, jak taková masáž může vypadat. Uvidíte, že váš protějšek bude překvapený, ať už jej na erotickou masáž pošlete samotného nebo tam půjdete s ním.

 

Hýčkejte se i sami

Myslete také na sebe. Dovolte si rozmazlovat se. I vy si můžete zajít na erotickou masáž a nechat profesionální masérku, ať vás krok za krokem provede tím, jak funguje ženské tělo. Masérka vám může ukázat triky, o kterých jste ani nevěděli. Vyzkoušet můžete nuru masáž nebo mýdlovou masáž. Skvělým zážitkem je i masáž lingamu pro muže a masáž joni pro ženy.

 

Blahodárné účinky masáže

Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Je na vás, zda si vyberete sportovní, klasickou, aromaterapeutickou, tantrickou nebo erotickou masáž. Každá z těchto metod má pozitivní vliv na tělo a na duši. Je na vás, co přesně chcete masáží vyřešit a čemu má pomoct.

 

Jak si užít intenzivnější orgasmus

Pokud máte problémy v milostném životě nebo těžko dosahujete orgasmu, erotická masáž je pro vás to pravé. Tento druh masáž dokonce pomáhá i párům, které se neúspěšně snaží o potomka. Zkuste se tedy uvolnit a dopřát si nový zážitek a zatím nepoznanou slast. K intenzivnějšímu orgasmu vás může dovést tantrická masáž, ale také erotická masáž, při které můžete nalézt s partnerem bod G.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno