Polovina měsíce je v hlavách Čechů neodmyslitelně spojena s příchozí výplatou za odvedenou práci v zaměstnání. Na vysněné datum čeká každý s vidinou v očích, co si za ně koupí. Na konci měsíce už ale zase bývá hluboko do kapsy a než by člověk řekl „švec“, obrací v ruce každou korunu, aby vyšel do výplaty.

Je to jako přes kopírák. Ruku natahuje manžel nebo manželka, nenasytné děti, které ve svých nárocích a požadavcích nemají nikdy dost, platit je třeba účty v domácnosti, náklady na energie, výdaje na kroužky, zábavu a nějaká ta maličkost pro radost, ta se vždycky hodí. Říct – já na to nemám – by bylo trapasem, který nemá obdoby.

 

Nekonečný koloběh? Nikoliv

Řešením, jak vyzrát na nekonečný koloběh dostatku a nedostatku, je dorovnání finančních výkyvů pomocí půjčky. Půjčka do výplaty je přirozenou možností, jak mít průběžně dostatek hotovosti a nemuset složitě kalkulovat s výdaji.

O úvěr může požádat každý zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, který dokáže doložit měsíční minimální příjem 10 tisíc korun. Na úvěr nedosáhne jen ten, kdo se nachází v exekučním nebo insolvenčním řízení, má trvalé bydliště na obecním nebo městském úřadě, nachází se ve zkušební době, je živnostníkem, který podniká kratší dobu než šest měsíců, nebo nevlastní bankovní účet.

 

Interakce nanečisto

Půjčku lze zcela vyřídit on-line, a to pomocí interaktivního formuláře. Velmi dobrým pomocníkem je i virtuální kalkulačka, která během pár vteřin nasimuluje výši splátek, úrok, délku splácení i RPSN. Vše zcela transparentně.

 

Splacení s předstihem zcela ZDARMA

Velkou výhodou střednědobé půjčky od TOMMY STACHI je možnost ji předčasně splatit zdarma. Pokud má klient přání uhradit zbytek splátek jednorázovým vkladem, věřitel mu vyjde ochotně vstříc a po dohodě s klientem půjčku s předstihem ukončí. Žádné vícenáklady nebo sankce klientovi nehrozí.

Půjčka do výplaty se tak stále častěji stává vyhledávanou osobní rezervou, která má obrovský potenciál i do budoucnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno