Milostný život je jako parabola. Nahoru, dolů, nahoru. Podle nálad, délky vztahu, hormonálních hladin i vrozené náruživosti. Aspektů, které dokáží ovlivnit sexuální prožitky páru je nespočet. Z hlediska variabilnosti je vůbec zázrak, že se muž a žena dokáží sehrát na stejnou vlnu a zažít spolu chvíle nespoutané vášně. Pomáhají jim v tom přirozené feromony. Chemicky probudí fyzickou přitažlivost.

 

Kdo si hraje, nezlobí

Ani feromony ale nejsou nevyčerpatelnou studnicí. V dlouhodobém vztahu se na ně mohou stát oba partneři rezistentní, což v praxi znamená jediné –  milenecký vztah je potřeba oživit, abyste se v posteli nenudili a neměli potřebu hledat vzrušení jinde. Sázkou téměř na jistotu je návštěva zařízení jménem sexshop a pořízení hravých pomocníků, kteří vám v ložnici nedovolí zažít nudu a stereotyp.

Mezi komfortní erotické pomůcky pro ženy patří vibrátory, venušiny kuličky, masážní hlavice nebo anální kolíky. Zmíněné hračky pro dospělé velmi dobře kvitují i muži, kteří se v jejich přítomnosti stávají velmi vynalézavými „kutily“. Za jedny z nejoblíbenějších se považují výrobky značky Pretty Love, jež jsou charakteristické svým kreativním designem i množstvím skrytých funkcí. V neposlední řadě jsou příznivé i cenově.

 

Snadné uspokojení

Pro naprosté začátečníky v oblasti erotických pomůcek lze doporučit vibrátory. Vibrátor se stane důvěrníkem mezi mileneckým párem, jakožto „důvěrným přítelem“ samotné ženy. Vybírat lze ze dvanácti druhů, mezi nimiž jsou zastoupeny klasické tvary imitující pánské přirození, stejně jako moderní luxusní kousky, které jsou doslova multifunkční.

Není žádným tajemstvím, že partnerská spokojenost je přímo úměrná fungující iniciativě za zdmi ložnice. Lidská sexualita umí dělat zázraky. Vzpruha v posteli zachránila nejedno skomírající manželství, proto není dobré ji podcenit. Milujte se, množte se a nebuďte zbytečnými puritány!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno