Chcete modernizovat interiér, nebo jenom sháníte jeden kousek nábytku? V každé situaci je však dobré vědět, jak co nejlépe vybrat konečný kousek. Stačit vám mohou čtyři jednoduché rady, které přinášíme v tomto článku.

 

Jaký nábytek potřebujete?

Čím začíná úspěšný nákup? Tím, že přesně víte, co potřebujete sehnat. Jakmile budete mít jasnou představu o tom, co hledáte, ušetříte čas a také finance. Přehledně si vyberete z nabídek na konkrétní věc, jakou sháníte. Platí to i při nákupu nábytku. Není dobré jen tak prohlížet, co si by se vám mohlo líbit. Mnohem lepší je opačný postup, kdy si ujasníte, co potřebujete do interiéru a na základě toho se pustit do volby konkrétního kousku.

 

Důkladně si přeměřte rozměry

Už víte, že hledáte například skříně. Teď ještě zbývá určit, jaké potřebujete rozměry. Vytvořte si plánek, ze kterého jasně uvidíte, jaké maximální sháníte. Na základě těchto údajů se nabídka vhodných skříní a jiného nábytku podstatně zmenší. V případě pořizování více věcí přemýšlejte i nad tím, jak budou k sobě pasovat a jestli se vám všechny vejdou do bytu.

 

Design ladící k ostatnímu vybavení

Kromě praktické stránky věci je jistě důležitý i vzhled. Domov má být přesně podle našich představ, což znamená, že každý kousek vybavení by se nám měl líbit. Celek do sebe může zapadat podle konvenčních pravidel z časopisů, ale rozhodně se nemusíte bát ani vlastních méně tradičních kombinací, které dají vyniknout vašemu stylu.

 

Ušetříte při nákupu přes internet

Klasikou je návštěva kamenných prodejen s nábytkem, kde si jednotlivé kousky prohlédnete a případně vyzkoušíte. Nevýhodou však je horší porovnání jednotlivých nabídek, kdy si je nemůžete přehledně srovnat od nejlevnější po nejdražší. Internetový obchod ATAN nábytek nabízí židle, stoly, křesla, skříně, komody, postele a další nábytek. Výhodou je, že vybíráte z pohodlí domova a při objednávce nad 1 999 korun máte dopravu zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno