Napsali jste spolu s dětmi dopis Ježíškovi a víte o jejich nejtajnějším přání? Pokud pořád tápete, inspirujte se ověřenými tipy, které děti opravdu potěší. Nebojte se kombinovat zábavné a designové věci, které však mají i praktické využití. Zpříjemněte svým dětem dospívání, jak nejvíc to jde.

1) Interaktivní hračky

Při pořizování vánočních dárků pro děti, patří mezi nejoblíbenější interaktivní hračky. Velké množství těchto hraček se soustředí na vzdělávání. Patří sem hračky, které opakují slova, učí děti básničky, písničky, případně je vedou k samostatné a kreativní tvorbě. Mezi interaktivní hračky patří i různé stavebnice, případně deskové hry nebo hračky, kde se mohou děti přímo na činnostech podílet a zapojit tak třeba celou rodinu.

2) Designový zdravý batoh

Krásný dárek pod vánoční stromeček je pro děti i školní batoh. Ať už se jedná o školní batoh pro prvňáčky nebo i pro starší děti, věřte, že tímto dárkem nezklamete. Sami si vzpomeňte, jak jste chodili ještě jako předškoláci po domě s novou aktovkou. U zdravého batohu navíc získáte nejen design, ale také praktické využití dárku, a to s důrazem na správné držení těla a zdravá záda dětí. Vyberte dětem vzhled školního batohu s norským designem a jejich oblíbeným tématem.

3) Věci na výlet i s poukazem

Skvělým dárkem je i vybavení na výlet. Mezi takové může patřit zdravý batoh s outdoorovými vlastnostmi, případně ještě menší batoh na svačinu. Na výlet se však hodí i láhev s vodou a krabička první pomoci. Na výlet dětem přibalte i kreslící potřeby, foťák a určitě alespoň malé kapesné na suvenýry. Originálním způsobem, jak darovat poukaz například na dovolenou, do Legolandu nebo jinam, kam děti touží jet, je schování poukazu přímo v batohu.

4) Vzdělávací, ale zábavné dárky

Pokud máte zvídavé děti, překvapte je vzdělávacími dárky, kam patří knihy, deskové hry, ale také počítačové programy. Nebojte se vymyslet i vlastní rodinnou hru, například poznávání vlajek, hlavních měst, nebo pokud máte menší děti, tak poznávání barev, zvířat, případně geometrických tvarů.

5) Kreativní dárky

Oblíbené jsou i kreativní sady a dárky, ze kterých si vaše děti mohou něco vytvořit. Takové dárky ocení předškolní děti, ale i děti, které již chodí do školy. Nechte děti napsat dopis Ježíškovi, a tak si trochu ulehčete práci. A sami uvidíte, jestli si napíšou nebo přímo nakreslí o vysněný školní batoh i se školními pomůckami nebo budou chtít třeba živého domácího mazlíčka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno