Každý vztah může po čase ochladnout a zevšednět, vášeň opadne a ze soužití se stává rutina. Kdo by si nepřál v té chvíli do něj vdechnout nový náboj a nakopnout zase smyslnost, která tam byla na začátku? Někdy přitom stačí opravdu málo. Třeba vybavit se odzbrojující noční košilkou na ramínka.

Zdá se to triviální, ale v jednoduchosti je krása. Než se žena pustí do náročných kousků pro povzbuzení vztahu, měla by se zaměřit na svůj prádelník a doplnit ho o pár žhavých kousků. A nemusí hned spěchat do obchodu s erotickým vybavením. Noční košilky jsou totiž sexy samy o sobě a dokáží dostatečně rozvibrovat partnerovu fantazii. Péče o sebe samou je koneckonců základním kamenem úspěchu, a to nejen pro partnerské soužití, ale i pro vlastní dobrý pocit a duševní očistu.

1) Buďte výjimečné jako satén

Lesklý, příjemný a splývavý. Satén je sexy sám o sobě, natož pak, když se z něj ušije noční košilka na ramínka. S odhalenými rameny a smělým dekoltem snad není potřeba se víc snažit. Látka se krásně obemkne kolem těla, zvýrazní jeho tvary a pozvedne je na luxusní úroveň. Takováto košilka jednoduše odvede práci za nás a partner z ní bude doslova na větvi.

Saténová noční košilka ale neslouží dobře jen partnerskému zpestření. Je především maximálně pohodlná pro nošení, takže se v ní žena bude cítit báječně, i když zrovna nepotřebuje nikoho okouzlit. Satén má chladivé účinky, je lehoučký a prodyšný, takže se takováto košilka na ramínka výborně hodí pro teplé jarní a letní noci. Při spaní ji na těle ani nepocítíte. Satén patří k luxusním látkám, proto je jeho cena vyšší, ale odmění se zaručeným pocitem výjimečnosti.

2) Krajka zajistí úspěch

Noční košilky na ramínka, obzvláště ty saténové, se často vyrábějí doplněné krajkou. Krajkové prostřihy a vsadky, krajková ramínka či záda… to všechno je téměř sázkou na jistotu, že žena vykouzlí přitažlivý a neodolatelný vzhled. Důležitá je také kombinace barev. Dráždivá je sytě červená ve spojení s černou krajkou. Košilka černé barvy symbolizuje osvědčenou smyslnost. Naopak béžová nebo jemně růžová košilka dodá nositelce nádech cudnosti, svěžesti a jemnosti.

3) Průsvitný materiál

Ještě větší sázkou na jistotu je průsvitný a průhledný materiál. Ten se do módy vrátil už před pár lety a od té doby se stále hřeje na výsluní. Z průhledných látek se šijí halenky, košile, svatební šaty i spodní prádlo. Noční košilky nejsou výjimkou a nějaký ten pruh průhledné látky nemůže zklamat, chceme-li přilákat pozornost.

4) Odhalte bříško

Košilka na ramínka může být klidně dlouhá po kolena nebo po kotníky pro ty, které nepotřebují podporovat žádné manželské choutky a chtějí se hlavně cítit pohodlně. I delší košilky jsou příjemné na spaní a pořád přitažlivé a slušivé.

Nebo naopak můžeme délku zkrátit na tílko a přidat volné šortky. Lehce odhalený pupík pozvedne spací úbor opět do jiných rozměrů, aniž by ubral našemu spánku na komfortu. I tato varianta nočního úboru může být obohacená krajkou a budou jí slušet i různé divoké vzory.

5) Skryjte se v župánku

Proč, když si na sebe vezmeme krásnou a úspornou noční košilku, bychom se pak měly zakrývat? Protože tajemství rozvibruje zvědavost i fantazii a výborně okoření náš vzhled. Lehký saténový župánek s širokými rukávy nebo kimono nám neubírá z našeho přitažlivého vzhledu, spíš naopak. Ženě nebude zima ani při chladnějších večerech a muž se bude moct těšit na to, co se skrývá vespod. Je tam košilka nebo nic?

Už jste zkoušely noční košilkou zpestřit partnerský večer? Nebo na vás tato jednoduchá finta teprve čeká?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno