Montované domy ze SIP panelů jsou aktuálně nejzajímavější alternativou ke klasické výstavbě zděného domu a předesílají hned 6 pádných důvodů poukazujících na jejich jedinečnost.

 

6x proč montovaný dům

* Montované domy jsou až o 20 % levnější než klasický zděný dům, čímž se okamžitě dostávají do hledáčku většího počtu zájemců, kteří vybírají jen podle ceny. Lidé na tuto úsporu slyší a stává se hlavním dogmatem celého odvětví.

* Pokud by vás nedokázala přesvědčit nižší cena, určitě za zmínku stojí rychlost výstavby. Současný klient nerad čeká a dožaduje se objednaných služeb nebo sortimentu bez prodlev. V některých odvětvích internetového prodeje je právě rychlost doručení klíčovým parametrem. Montovaný dům je plně postaven k vlastnímu užívání do 12 týdnů. Není třeba čekat na vymrznutí nebo vyschnutí. Nastěhujete se ihned po posledním úderu kladívka.

* Montovaný dům poskytuje zdravé, nikoliv zdravější bydlení bez přítomnosti alergenů, plísní nebo formaldehydů.

* Od prvního dne bydlení lze uspořit až 70% vyprodukované energie.

* Klasický zděný dům je třeba začít stavět tak, aby se do příchodu zimy zastřešil. Montovaný dům si své zahájení hlídat nemusí, jelikož výstavbu domu ovlivňuje počasí jen minimálně.

* Suchý proces výstavby odstraňuje potřebu spojenou s vymrznutím domu.

Na samém závěru ještě doplňme, že montované domy ze SIP panelů mají mnohem menší tloušťku stěn, takže se bydlení z pohledu užitné plochy navyšuje minimálně o 10 %.

Vsaďte na současné profesionály objevující se na vrcholku žádanosti a požádejte o pomoc s výstavbou a realizací nového bydlení společnost Hobbytec.

Pokud vás montované domy zaujali a chcete se o nich dozvědět více, navštivte internetové stránky společnosti na adrese www.hobbytec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno