Vybíráte ideální dárek pro své přátele, kteří vás pozvali na svatbu? Zapomeňte na nudné dárky a inspirujte se tipy, které potěší téměř každého. Zvolte takový dárek, aby si ženich s nevěstou ještě po letech vzpomněli na svůj velký den.

1) Vyrobené dárky

Mezi oblíbené nejen svatební dárky patří ty vyrobené. Je na vás, zda plánujete novomanželům namalovat obraz, napsat vzkazy nebo úkoly na každý měsíc v manželství. Nejdříve se zkuste zajímat, co vaše blízké baví a jaké jsou jejich koníčky. Následně se vám bude dárek vybírat mnohem lépe. Dbejte na originalitu, nápad a kreativní ztvárnění.

2) Fotodárky

Skvělým nápadem jsou fotodárky. Vyberte pro novomanžele například skleněnou desku s fotografií. Nechte do skla vložit fotografii, která bude připomínat začátky vztahu. Pokud se vám podaří sehnat opravdu první fotografii, věřte, že dárek opravdu potěší. Nebojte se vybrat i jakoukoliv jinou párovou fotku, případně snímek novomanželů v den svatby. Fotografii ve skle tak můžete darovat až po proběhlé svatbě.

3) Dárky pro vzpomínku

Pokud jdete na svatbu velmi blízkým přátelům nebo někomu z rodiny, nebojte se osobních dárků, které připomínají společné prožitky. Ať už se jedná o zmíněné fotodárky nebo například deník se společnými zážitky. Zajímavým dárkem může být i krabice určená na vzpomínky, případně rovnou krabice plná vašich společných vzpomínek.

4) Originalita na prvním místě

Nekupujte typické dárky, které najdete ve všech obchodech a vyhněte se také spotřebičům do domácnosti. Většina mladých novomanželů si chce vybrat samo, co přesně bude každodenně používat. Ideální dárek je originální a je na první pohled vidět, že jste si na něm dali záležet.

5) Společné zážitky

Oblíbeným svatebním darem je i společný zážitek. Vyberte novomanželům dovolenou, výlet do wellness nebo jakýkoliv výlet podle toho, co mají oba rádi. Připravte jim společný zážitek, který však může být i bojovka v lese nebo třeba večerní stezka odvahy.

6) Dárek ze svatby

Netypickým dárkem je i něco ze svatby. Pokud to neudělali novomanželé, schovejte jim střep z rozbitého talíře a vložte do ozdobné truhličky. Darujte jim tento střep na památku a podle pověr i pro štěstí v manželství. Nebojte se vyrobit fotodárek ze svatebních fotografií, ať už se jedná o zmíněnou skleněnou desku s fotografií nebo například svatební album i s vtipnými poznámkami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno