Chceš být skutečná žena? Není to jen o tom, že se jako žena narodíš. Nauč se být skutečnou ženou – dámou, která má svou hrdost. Ženou, která je krásná z venku i zevnitř a nemusí se za nic stydět. Buď výjimečná a sama sebou. Máme pro tebe pár tipů, jak v sobě najít skutečnou ženskost.

1. Oblékej se jako žena

Vybírej si oblečení, které lichotí tvé postavě – zvýrazní elegantní krk, dlouhé nohy nebo štíhlý pas. Dej si pozor na příliš vyzývavé kousky, které působí příliš provokativní.

2. Líčení

Pokud s cítíš přirozeně krásné i bez make-upu nemusíš ho používat. Nicméně správně zvolený, jemný make-up umí zvýraznit ženské rysy. Použij třeba jen řasenku a rtěnku v červené nebo růžové barvě. Zvýraznit lícní kosti líčky a nezapomeň na vždy upravené obočí. Takový rychlý make up ti zabere max. 3 minutky a celý den budeš zářit.

3. Doplňky

Kromě oblečení a líčení jsou důležité i doplňky. Nemusíš mít plný šatník a šperkovnici drobností, které i tak nenosíš. Pořiď si jen pár, ale jejich koupi zvaž. Doporučujeme – hedvábný šátek, perlové nebo zlaté náušnice, jemný náramek na ruku, náhrdelník, který zvýrazní dekolt. Patří sem také prsteny, které ozdobí ruce a zeštíhlí prsty. Dej pozor na kombinování módních doplňků a řiď se pravidlem – Méně je více.

4. Miluj své tělo

Miluj každý centimetr svého těla, i když není podle tvých představ. Vždyť jak můžeš být skutečná žena, když přijmeš svoji ženskou podobu? Nějaké to kilo nebo tuk navíc neznamená, že nemůžeš být krásná žena.

5. Věnuj si čas

Nemusíš se líčit dvě hodiny ani si upravovat vlasy další hodinu. Stačí, aby si měla dost času se ráno ujistit, že si dostatečně krásná, svěží a voňavá. Věnuj dost času na to, aby sis udržela vzhled dámy, a aby si vyzařovala čistotu a vyrovnanost.

6. Používej parfém

Pokud chceš působit jako dáma, musíš se tak cítit. Skvělý pomocník je parfém, který tě bude provázet po celý den – dodá ti sebevědomí a odhodlání. Použij ho na krk a zápěstí. Stačí pár kapek, méně je přece víc.

Toto je jen pár rad, které ti pomohou cítit se jako skutečná dáma. O dalších napíšeme později. Zatím se s námi můžeš podělit o své zkušenosti a rady v komentářích.

[wysija_form id=”1″]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno