Chtěli byste se i vy s radostí obléknout do sexy topu či letních šatů s hlubokým výstřihem, ale příroda vás neobdařila větším obvodem hrudníku? Jistě, plastická chirurgie má řešení, ale vy se obáváte zavedení cizího materiálu jako prsních implantátů do vašeho těla? Nyní je všechno jinak. Máte další možnost zvětšení prsou a to pomocí kmenových buněk.

Zní to neuvěřitelně, ale i s přebytečným tukem se dají dělat zázraky. Díky vědě si dnes můžete upravit linie většího bříška, nebo boků a zároveň zvýraznit právě ty partie na které chcete být pyšné. Jak je to možné? Jako první krok vám odeberou tuk liposukcí z problémových partií, například z bříška, stehen či zadku. Získaná tuková tkáň se následně upraví .Tukové buňky se zbaví nevhodného tkáně a vygenerují se kmenové buňky. Takto upravená tkáň se použije jako bezpečná výplň do prsou. Tato upravená tuková tkáň se stane součástí prsů.

Výplň je přirozená a má vlastní cévní zásobení na rozdíl od silikonových implantátů. Další nezanedbatelnou výhodou je, že celý zákrok probíhá v lokální anestézii. A hlavně, po takovém zákroku vám nezůstanou žádné jizvy. Věda a výzkum v této oblasti denně pokračuje a dnes se nám otevírají stále další možnosti využívání kmenových buněk. Umíte si takto zvětšit rty, vyhladit vrásky či odstranit kruhy pod očima. Takové estetické použití tuku může řešit i deformace nebo jizvy po úrazech.

[wysija_form id=”1″]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno