Vždy se zamilujete do chlapa, který vaše city neopětuje? Pokud si odpovídáte jednoznačným ano, měla byste se zamyslet, jak to co nejdříve změnit.
Láska si nevybírá. Pokud právě sníte o svalnatém sousedovi nebo vás vzrušuje motorkář Pišta, nic se nedá dělat. Měla byste však zpozornět, pokud jste od dob základní školy stále nikoho nenašla. Kde děláte chybu? Možná si vědomě nevšímáte znaků nezájmu z druhé strany. Přestaňte se utápět v moři sebelítosti a nevyplakávajte se svému Macíkovi o nešťastné lásce.

hands-437968_1280

Udělejte krok vpřed!

Položte si pár základních otázek:
Co vlastně chcete a po čem vaše srdce piští?
Co očekáváte od svého budoucího partnera a proč se setkáváte s nezájmem?

Žijete ve světě snů

Nejhorší kombinací je život v růžových oblacích se zamlženým výhledem na okolní svět. Muži vyjadřují své city jinak než ženy, jejich viditelný nezájem byste však neměli podceňovat. Nenamlouvejte si, že vám vyvolený neopětuje úsměv, neboť má špatný den, nebo vás nepozve do tance, aby se náhodou neztrapnil před ostatními. Mezitím jste svědkem toho, jak balí všechny ženy ve vašem okolí?

Popřemýšlejte nad tím, proč si z někoho, kdo o vás nejeví zájem, vytváříte svého prince z pohádky. Možná jste svého otce ztratila příliš brzy, nebo jste měla bratra, který rád ukrýval své city před ostatními. Je nebezpečné toužit po chlapovi, který vám někoho velmi připomíná.

Kamarádka by vás měla vrátit na zem

Pokud jste právě po uši zamilovaná, zeptejte se na názor svých kamarádek. Pokud máte opravdu upřímný vztah, poproste je, aby vám pokaždé řekli svůj názor, ať si o vašem vysněném myslí cokoliv. Právě ony vás mohou včas upozornit, že běžíte za někým, kdo si vás nezaslouží. Skutečné přátelství se totiž nezakládá na tom, že tomu druhému říkáme jen to, co chce slyšet.

Vyhledejte pomoc odborníka

Pokud máte pocit, že sama nejste schopna bojovat se svými city a neúspěchem, nestyďte se požádat o pomoc odborníka. Pokud ve vás někdo probudí oheň, dejte mu to jasně najevo. Podle jeho reakce můžete rychle odhadnout, jestli to má smysl. Pokud vás nadále bude považovat za svou kamarádku, prostě nejste jeho typ. Věřte tomu, že se dříve či později i tak objeví ten, který na vás už dlouho čekal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno