Obočí dokáže udělat s naší tváří hotové divy. Tak jak dokáže podtrhnout to krásné, stejně dokáže i pokazit celý dojem, pokud není správně upraveno. Časy kdy se nosily tenké vytetované polokružnice místo obočí jsou už pryč. Dnes je naopak in výrazné, husté a přirozeně upravené obočí. Pokud toužíš po dokonalém obočí jakým se pyšní například Cara Delevingne, vyzkoušej některý ze 7 způsobů jak získat husté obočí.

1. Ricinový olej

Ricinový olej se osvědčil také v péči o vlasy a řasy, které pomáhá zpevňovat a podporovat jejich růst. Před spaním aplikuj malé množství oleje na obočí, nech přes noc působit a ráno umyj. Změny by se měly dostavit v průběhu 3-4 týdnů.

2. Vazelína

Zajistí bohatou hydrataci obočí a zanechá ho rovné a pevné. Nanes malé množství na obočí 3-4 krát denně. V průběhu 3 měsíců by si měla zpozorovat první výsledky.

3. Kokosový olej

Pokud potřebuješ urychlit růst chloupků, vyzkoušej kokosový olej. Vetři menší množství a nech působit přes noc. Výsledkem bude výraznější a hustší obočí.

4. Šťáva z cibule

Používá se na podporu růstu vlasů a stejně účinná je i na obočí. Aplikuj šťávu na obočí, nech působit přibližně hodinu a důkladně smyj.

5. Masáž s olivovým olejem

Skvělý způsob, jak můžeš zlepšit růst obočí! Masíruj oblast obočí po dobu 5 minut každý den, čímž zvýšíš prokrvení této oblasti. Výsledky by na sebe neměli nechat dlouho čekat.

6. Aloe vera

Pro zrychlení růstu obočí použij šťávu z aloe vera, kterou si pravidelně vmasíruj do oblasti obočí.

7. Mléko

I mléko ti může pomoci získat bujnější a pevnější obočí. Nanes trošku mléka na vatový tampon a aplikuj na obočí před spaním. Mléko dodá jemným chloupkům potřebnou výživu a podpoří jejich růst.

Vyber si některý z uvedených způsobů, nezapomeň pít dostatek vody a jez jídla bohatá na obsah vitamínů B a D, díky nimž bude tvé obočí i řasy pevné a zdravé. Vyhnout by ses měla aplikací pleťového krému na obočí. Některé obsažené látky v krému mohou poškodit folikuly chloupků a zastavit tak jejich růst.

3 KOMENTÁŘE

  1. Wau, teda vůbec by mě na zahuštění obočí nenapadla šťáva z cibile nebo mléko, to jsou opravdu dobré a levné tipy a já za ně děkuji. Já jsem si tedy nechala udělat krásné přirozené obočí metodou 3D vláskování https://radchenko.cz/3d-vlaskovani-oboci-praha/ ale určitě se budu snažit to obočí podpořit růstu a zahuštění ještě těmito tipy 🙂

  2. Já myslím, že jo, mám obočí skoro neviditelné, zkoušela jsem kombinaci cibulove stavy, aloe Vera a kokosový olej na vlasy a výsledky byly viditelné do svou týdnu… Neuvěřitelné… Takže na obočí zkouším taky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno