Letní a horké počasí nás vybízí k aktivitám všeho druhu. Sportujeme, málo spíme, jsme společenští, aktivní a žijeme mnohdy více než na sto procent.

Přestože je léto v půli, snaživě zavíráme oči, abychom neviděli zkracující se dny a chladná rána, která jsou předzvěstí změn. Chceme vás proto povzbudit a připomenout deset věcí, na které se můžete těšit, právě až nastane ono chladnější počasí.

  1. Oblíbený svetr

Máte jej už ve skříni deset let a vždy patří mezi vaše topovky. Když se do něj zachumláte, cítíte se příjemně a jak jen dokáže zahřát!

  1. Žádné štípance

Kromě opálení si často od vody přivezeme také svědivé komáří štípance či nedej bože přisáté klíště. Naštěstí toto v zimních měsících opravdu nehrozí

  1. Bombardino a svařák!

Nic nerozehřeje krev tak sladce jako likér s brandy s kopicí šlehačky či svařené vínko s kořením. Navodí pohodu a příjemné uvolnění.

  1. Na svah!

Sjezdovky, prkna, sáňky a švahem dolů! Trocha adrenalinu vykouzlí na tváři ten správný úsměv. Díky novým lyžím, luxusní lyžařské bundě a bezpečně helmě se štítem, se budete cítit pohodlně a dobře!

5. Kavárenská pohoda

Sedíte s nejlepší kamarádkou u hrnku horké čokolády, probíráte, co je nového v práci a za okny se snášejí první vločky sněhu. Cítíte z toho tu správnou tichou pohodu?

  1. Relax

S knihou či při svitu svíček nastává jedině v krátkých dnech, kdy nás to netáhne tolik do společnosti a věnujeme se převážně sobě. Tělo i duše si odpočinou.

  1. Saunování

Nejvíce nás to do wellness center táhne právě v chladnějších dnech, kdy díky teplu, páře a měkkému světlu si dokážeme nádherně odpočinout.

  1. Vánoce

Štědrý den nemusí být jen o shonu a stresu. Naopak si pojďme slíbit, že letos tomu bude jinak. Obnovíme tradice, setkáme se s rodinou a uděláme něco dobrého i pro ostatní. Třeba věnujeme psímu útulku naše straší deky.

Těšíte se?

1 komentář

  1. designové krby fascinovaly už od mala, takže bylo jasné, že jeden nemůže chybět ani u nás doma. Sen se mi splnil až před pár lety, kdy mi ho pořídil manžel a určitě bych neměnila. Atmosféra o Vánocích je opravdu nenahraditelná a těším se až se s rodinou z novu sejdeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno