1) Výběr spodního prádla je důležitý, protože dokáže zdůraznit přednosti vaší postavy, dokáže potlačit nedostatky a navíc má psychologický efekt na nositele tohoto spodního prádla.

2) Při nákupu spodního prádla, ať už v kamenném obchodě nebo v pohodlí domova při nákupu přes internetový obchod byste měli znát svou velikost. Změřte se krejčovským metrem a poté své míry porovnejte s tabulkami, které vám pomohou určit správnou velikost. Raději se nesnažte vystačit s údajem „Běžně nosívám tričko M a kalhoty L“.

3) Stejně jako velikost je důležitý i střih spodního prádla. Výhodou klasických bavlněných kalhotek je to, že padnou většině žen a pocit pohodlí na vás bude vidět i zvenčí. To stejné platí i u podprsenky, která by vás neměla nikde táhnout a omezovat.

4) Padnoucí spodní prádlo poznáte také tím, že nebude pod oblečením téměř vidět. Spodní prádlo byste měli volit podle vašeho typu postavy a věřte, že na každém vypadá spodní prádlo úplně jinak. Hledejte, zkoušejte a nebojte si koupit i více kusů, pokud vám například kalhotky opravdu skvěle sedí.

5) Vždy dbejte na to, abyste měli čisté spodní prádlo. Když si koupíte sadu alespoň pěti až deseti kalhotek nebo svému muži stejný počet trenýrek, tak budete moct spodní prádlo pravidelně prát a obměňovat. A protože není nic horšího než staré, vybledlé a zaprané spodní prádlo, tak neváhejte tyto neforemné kousky ze svého šatníku vyřadit a svůj šatník tak obměnit.

6) Ať už máte rádi bokové kalhotky, tanga nebo klasické bavlněné kalhotky nebo svému muži kupujete zásadně boxerky, slipy nebo pohodlné trenýrky, tak vždy dbejte na pohodlí. Není nic horšího než spodní prádlo, které vás omezuje v pohybu nebo se vám nelíbí.

7) Při výběru dámského spodního prádla zohledněte také to, jaký je váš styl oblékání. Zda nosíte nejčastěji sukně, zda nosíte bokové kalhotky s nízkým sedem nebo máte nejraději kalhotky s vyšším pasem, které jsou pohodlné a rychle a účinně dokáží zakrýt i větší bříško. Pod upnuté oblečení pak volte bezešvé spodní prádlo.

7) V dnešní době rozhodně oceníte nepřeberné množství materiálů. Ať už tedy nakupujte spodní prádlo pro sebe, pro kamarádku nebo třeba pro svého partnera, vždy dbejte na přírodní materiály, zkuste například spodní prádlo z bavlny nebo materiálu Micro modal AIR. Nebojte se ani příměsi polyesteru a využijte také klínky z krajky, které spodnímu prádlu dodají rafinovanost.

8) Pozornost věnujte také péči o spodní prádlo. Mezi základní poučky, které byste měli dodržet, patří, že jemné spodní prádlo nepatří do pračky. Ideálně jej vyperte v ruce. Praní ve vlažné vodě taky prodlouží vzhled a funkci spodního prádla. A zapomeňte také na aviváž, která ničí elasticitu spodního prádla.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno