Policové botníky jsou evergreen

Když se řekne botník, většina z nás si představí právě něco takového. Místo, kam se vejdou i ty největší boty, protože vzdálenost mezi policemi lze libovolně upravovat. Pro domácnosti se spoustou členů takřka nezbytnost. Ovšem na druhou stranu může někdy takové řešení s ohledem na množství uschovaných bot vyžadovat velikost klasické skříně. A čím ho nahradit?

 

Pro malé předsíně se spoustou bot

Řešením mohou být třeba výklopné botníky, skládající se zpravidla z několika přihrádek uložených v šikmém úhlu. Boty do nich hladce zapadnou a po uzavření jsou uloženy tzv. nastojato. Nedochází tedy k deformacím ani potížím s přílišným stěsnáním jednotlivých párů. Bohužel se do nich obyčejně nevejdou boty vysoké. Na druhou stranu bývají často doplněny o praktickou zásuvku na lžíci nebo krém na boty.

 

Žádné místo na botník? Zavěste ho!

Že je vaše podlahová plocha omezená? Žádný problém, botník totiž může klidně viset i na stěně. Navíc uložení bot ve výši očí snáz upozorní na nepříjemné nedostatky v hygieně obuvi nebo na drobná poškození, kterých si z obvyklé výšky zkrátka nemusíte všimnout.

 

Sednout si je občas třeba

Máte potíže s nazouváním vysokých bot, nebo hledáte přívětivé řešení pro děti? Pak se vám určitě zalíbí botník lavice, jež bez obtíží pojme několik párů bot a zároveň nabídne pohodlnou sedací část s polstrováním. A můžete ji použít i jako odkládací prostor třeba na kabelku.

A doporučení na závěr? Pokud je to možné, snažte se jednotlivé botníky do předsíně jednoduše kombinovat. Žádné boty tak „nezůstanou zkrátka“ a vy nebudete muset přistupovat ke kompromisům. Ten správný botník, ale i další typy nábytku pro vaše spokojené bydlení, naleznete na Dona-shop.cz.

1 komentář

  1. Mě hodně zaujaly předsíňové sestavy, které jsem viděla třeba na Nabytek-Interior.cz. Člověk tak mnohem lépe sladí interiér.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno